Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél olyan személlyel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyan személlyel, aki nem hajlandó veled szexelni házasság előtt?

Figyelt kérdés
Ő neki tiltja a vallása a szexet házasság előtt.

2021. márc. 13. 16:28
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
76%

Ha tetszene, és úgy érezném, hogy ő az igazi, akkor én azt hiszem, hogy várnék.

20F

2021. márc. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
67%
#9: Hát ilyen is van. De a nagy többség közülük sem ilyen. Aki ennyire elvakult, ott személyiségbeli problémák is lehetnek, és túlzottan is szabálytisztelő, rugalmatlan jellem lehet. Még a régi, állítólag vallásosabb világban is sok volt a megesett nő, a házasság előtti kamatyolás, és a többség azért manapság is eléggé szabadosan kezeli ezeket a dolgokat. És ha belegondolunk, nem is lehet elnyomni a szexuális vágyat, aki meg elnyomja, az valószínűleg durván eltorzul lelkileg.
2021. márc. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
73%
Nem, egyszer kavartam egy ilyen lánnyal, és ő volt a legnagyobb ri*anc az egész ismeroseim közül, csak a szulei tudtak így, hogy a hazassagig nem szexel, meg is huztam parszor.
2021. márc. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
83%
Egyszer felmerült már itt ez a kérdés, ott a lányzó azt írta, hogy persze, bűn a házasság előtti szex, de semmi gond, mert vasárnap meggyónja és már mintha meg se történt volna.
2021. márc. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
84%
Nem, de nem a szex hiánya miatt, hanem a túlzott vallásossága miatt. Gondolom a vasárnapi templomba járást is elvárná, meg azt is hogy imádkozzunk.
2021. márc. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
64%
#10: Azt miből gondolod, hogy mindenki orbitálisan sötét (bármit is jelentsen ez), aki vallásos? Ugyanezen az alapon bárkit el lehet ítélni bármiért, pl. mennyivel értelmesebb az, aki X pártot szidja, miközben Y párt marhaságait nem veszi észre? Vagy aki azt mondja, hogy az oltásokkal mikrochipet ültetnek belénk? Vagy aki azt hiszi, hogy a Föld lapos? Vagy aki bedől a TV Shop adásainak, és megrendel valami szart? Nem a vallással van a baj, hanem azzal, ha azt rossz célokra használják, illetve ha valaki bigottan fanatikussá válik. Egyébként valószínűleg a te környezetedben is vannak vallásos emberek, csak nem tudod róluk, hogy azok, mert éppen olyan normálisak, mint mások.
2021. márc. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Alapból nem járnék mélyen vallásos emberrel. A szex meg nagyon fontos egy kapcsolatban.
2021. márc. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
87%
Létezik olyan jó nő, de valószínűleg ő pedig tőlem nem akarna semmit :D
2021. márc. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
85%

Nem. Nem veszek zsákbamacskát. Ha a szexben nem passzol 2 ember, akkor az egész házasság halálra van ítélve. Amennyire lehet, érdemes elkerülni a válás lehetőségét.

Én Egyszer szerettem volna házasodni életemben, amit már meg is tettem, olyan férfival akit rendesen megismertem, még a házasság előtt. Szexualitás terén is. Így van esélye egy házasságnak, ami élethosszig tart. Egyéb esetben orosz rulett. Vagy szerencséje van az embernek, vagy nem. Én inkább a biztosabbra mentem.

2021. márc. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
73%
Nem,mert ha a nászéjszakán derül ki hogy nem passzolunk,cseszhetjük.
2021. márc. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!