Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél olyan személlyel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyan személlyel, aki nem hajlandó veled szexelni házasság előtt?

Figyelt kérdés
Ő neki tiltja a vallása a szexet házasság előtt.

2021. márc. 13. 16:28
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
39%

Nekem nem kell szex. Az érzelmek sokkal jobbak annál. Nincs idő szexre, mert helyette milliárdszor jobb dolgot csinálhatunk.


De ha valaki külső elveket aggadt magára, azzal nem jönnék össze.

2022. máj. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
88%

Nem

22N

2022. máj. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Egyrészt nem vagyok vallásos, ezért biztos más szituációban is ütközne az értékrendünk illetve a vágyaink / életcélunk, másrészt meg szerintem fontos tudni egy olyan nagy lépés előtt, mint a házasság, hogy szexuálian összeillünk-e (hasonló libidó, hasonló ízlés szexuális téren, tudjuk-e mindketten élvezni egymással stb.) - mert azért nem egy álom egy olyan kapcsolatba gyakorlatilag belekényszerítve lenni, ahol vagy az egyik, vagy mindkét fél szenved a kielégítetlenségtől, a rossz, rosszabb esetben fájdalmas szextől.
2022. okt. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 Jégszív ***** válasza:
39%

Nem.

Az olthatatlan vágyakozást rend szerint a beteljesült csalódás váltja fel...

2023. febr. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
72%
Ha tetszik, másnap elveszem.😀😀😀
2023. márc. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
69%
Nem vallás miatt de én is ilyen vagyok. Ismerkednek velem a pasik
2023. márc. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Tisztelem azt, aki kiáll a hite mellett, de annyira más alapvető értékeim vannak, hogy esélytelen köztünk bármi.

2023. márc. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
74%
Kizárt. Nem házasodnék olyannal akit nem ismerek eléggé, mert pl nem tudom összeillünk e szexuálisan. Minek? Hogy aztán el kelljen válni ha nem működik? Vagy éljek le egy életet szexmentesen? Vagy úgy hogy szar, nem élvezem? Nem. + Eleve nem szimpatikusak az ilyen vallási fanatikusok. 37/N
2023. márc. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
50%

Nem.


Szeretek szexelni, aki nem így áll hozzá az nem engem keres.

2023. márc. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom dehogy :D Elég volt az a hülyegyerek, akinek az anyja nem engedte őt szexelni házasság előtt, és amikor mondtam, hogy vagy szexelünk vagy vége, akkor anyucitól engedélyt kért, ő meg nem adta meg, szóval hamar szinglik lettünk :D
jan. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!