Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél olyan személlyel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyan személlyel, aki nem hajlandó veled szexelni házasság előtt?

Figyelt kérdés
Ő neki tiltja a vallása a szexet házasság előtt.

2021. márc. 13. 16:28
1 2 3 4 5
 21/42 anonim válasza:
58%
Egyébként az egyház így nyíltan nem tiltja a házasság előtti szexet, nincs ez ki mondva, hogy nem szabad, csak azt ajánlja, hogy inkább házasság után.
2021. márc. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
55%

Engem úgy neveltek a szüleim, főleg anyám, hogy maszturbálni bűn, és a szex csak azért van, hogy gyereket csináljunk, egyáltalán nem is élvezetes. Tini koromban rájöttem, hogy baromság az egész, és a szexnek nem is az az egyetlen formája, hogy a pasi bedugja, és vége. Szerintem akinek van egy bizonyos intelligenciaszintje, annak megjön az esze, és nem akar házasságig várni.

Sajnos 26 éves létemre még mindig nem tudtam kipróbálni a szexet, több egyéb ok miatt is, pedig már nagyon érdekelne. Ebben persze a vallásos neveltetés is közrejátszott.

Úgyhogy a válaszom nem, nem akarnék ilyen párt, és nem akarnám a közös gyerekeinket is megnyomorítani.

Egyébként semmi bajom a keresztényekkel, legtöbb normális, csak a vallási fanatistákat nem szeretem.

2021. márc. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
84%

Nem

Volt olyan srac, akivel nagyon nem passzoltam az agyban (kicsi is volt, nem is tudta hasznalni es ugy unblock nem is tetszett a teste, miután levetkőzött)

Persze nem csak szex kell egy kapcsolathoz, de ha eletem vegeig csak vele feludhettem volna le...hat inkabb nem lett volna szexuális eletem

N

2021. márc. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
54%
nem
2021. márc. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
72%
Kizárt. Ne azután derüljön ki hogy a szexuális kémia nem működik.
2021. márc. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nem.

L

2021. márc. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
Én se jönnék össze olyannál, aki nem hajlandó szexelni velem házasság előtt. 31/N
2021. jún. 24. 17:09
 28/42 Noren1989 ***** válasza:
66%
És meglett a jelölt? 😉😂
2021. jún. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
48%

Kimondottan nem.

N

2022. máj. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
83%
Persze, ha nem én lennék a férj.
2022. máj. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!