Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Friss a kapcsolat. Nem sokat találkozunk, heti egyszer vagy kétszer. Abból is egy tuti át van rakva, vagy teljesen le van mondva, mert neki mégsem jó. Nem problémázok ilyeneken, mert nekem is van dolgom meg neki is, de most pl itt volt ez a 3 nap és egyik napba sem fért bele egy találka neki, de mégcsak nem is nagyon beszélgetünk, mert 3-4 óránként ír pár szót. Mostanában komolyan nincsen egy egybefüggő 10 perces beszélgetésünk sem. Szombat és vasárnap is a barátaival volt és ittak és betéptek, onnan tudom hogy éjjel beállva írt, hogy nagyon kész van. Ezzel sincsen bajom, mert azt csinál amit akar, de ha ennyire nincs ideje, hogy egy 10 percet rám szánjon, akkor érdemes ezt folytatni? Megértem, hogy ő életének ezen korszakában van, meg hogy dolgozik és nincs annyi ideje, és ki akarja engedni a fáradt gőzt, de így nem tudom hogyan tudnánk felépíteni egy kapcsolatot, ha ennyire nincs rám ideje.

Azért vagyok tanácstalan, mert eddig mindig úgy tapasztaltam, hogy a kapcsolat elején azért az éppen akkori párom mindig próbált annyiszor találkozni velem ahányszor csak lehetett, meg nem csak 3-4 óránként írogatott, hanem miután végzett a melóval, akkor utána rendesen beszélgettünk egybefüggően. De most ez így hiányzik a kapcsolatból.


2021. márc. 15. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, ennek szerintem nincs sok értelme, nem úgy tűnik, hogy nagyon érdekelnéd.. vagy ha mégis, akkor neki elég az ami most van, neked pedig kevés (amit megértek), és emiatt nem lesz jó.
2021. márc. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez nem ígérkezik hosszú párkapcsolatnak.

Alig akar találkozni, alig ír, a haverokkal való piálás és drogozás napokon keresztül fontosabb neki. Ez azért elég red flag kategória.

2021. márc. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Valóban nem volt hosszútávú, mert aztán most este kiadtam az útját.
2021. márc. 15. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!