Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyentől eleredhet az orrunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyentől eleredhet az orrunk vére? (Lent)

Figyelt kérdés

Bocsánat, hogy nem tartozik ebbe a témába (vagy csak nagyon naaagyon lazán), de ide sokan járnak :) És azért is bocsi, hogy ez a kérdés egyeseknek WTF-lesz xDD Szóval:

Az animékben és a mangákban gyakra elkezd vérezni a szereplők orra, ha egy szexi pasit/csajt, valami erotikusat, vagy moe-t látnak. Tényleg lehetséges az életben is ilyen, hogy egy félmeztelen pasi láttán el kezd vérezni az orrom? (és természetesen nem arra gondolok, hogy véletlenül rányitok öltözés közben és ijedtében orrba vág xD)


2010. aug. 19. 01:21
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem biztos lehetséges de azért persze nem annyira mint ahogy ott mutatják azért gondolom azt te is érted :D de 1 kis vére biztosan kicsordulhat ha valakinek amugy is szokott vérezni bár én még nem láttam :D
2010. aug. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
wtf
2010. aug. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
az animékbe tüzgömböt is csiholnak a kezükből és városokat rombolnak le velük:D
2010. aug. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszi!

Harmadik: Valahogy éreztem, hogy lesz egy ilyen válasz is xD Attól, hogy némelyik animében vannak fantasy elemek, nem minden dolog a képzelet szüleménye. Szerinted ha egy animében elmennek randira, annak nincs valóságalapja, vagy mi? xD

2010. aug. 19. 01:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Valszeg a gyors szívverésre akarnak rávilágítani ezzel az effektel.
2010. aug. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem nem lehetséges, hogy nemi vágytól vérezzen az orra egy egészséges embernek. Esetleg ha érfali betegsége van.
2010. aug. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Morcika83 ***** válasza:
Vannak olyanok akiknek vékonyabb az érfaluk, és ha megemelkedik a vérnyomás vérzik az orra, tehát bármi alkalmas erre ami megemeli vérnyomást.
2010. aug. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hé nem mondtam hogy csak fantasy alap...:D például van keze:D ez valós:D
2010. aug. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!