Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megharagudjak rá ezért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megharagudjak rá ezért?

Figyelt kérdés

A barátommal szombaton taliztunk utoljára. :S

Majdnem 2 hónapja járunk.. úgy volt hogy holnap lemegyek hozzá de lehet hogy rokonokhoz megyünk.. akiket elég ritkán látunk szval nekem is muszály mennem.. legutoljára a barátom volt nállunk szval úgy lenne igazságos ha most én mennék de lehet hogy nemtudok. Mondtam a pasimnak hogy ha szeretne jöjjön el velünk felmegyünk érte.. és azt mondta hogy megengedné az anyja csak segítenie kell az apjának.. ezek szerint fontosabb neki hogy segítsen az apjának.. :S Nagyon hiányzik már.. :(

Lányok ti mit szólnátok ehez?


2010. aug. 19. 09:38
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
persze megértem hogyha nem is akar jönni.. mer nem is ismeri a rokonaimat meg ott is aludnánk és csak másnap jönnénk haza.
2010. aug. 19. 09:39
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
sztem bird még ki, ezért ne haragudj rá, neméri meg főleg ha így odavagy érte. gondolj bele hogy minél később találkoztok újra, annál jobb lesz a viszontlátás :)
2010. aug. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem hogy miért haragudnál meg rá emiatt.Ilyen alapon ő is haragudhatna rád,mert úgy volt hogy mész hozzájuk és mégsem.
2010. aug. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
anyum meg most is papol hogy ez a pasi csak szédíti a fejem.. de mondom neki hogy ennyi erővel ő is megharagudhatna. -.-
2010. aug. 19. 09:45
 5/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ezzel semmi baj. Ne akard válaszút elé állítani, hogy az apja vagy te, nehogy meglepődj! Nagyon is helyes, hogy ha egy "gyerek" tiszteli a szüleit, és azok után, hogy felnevelték és mellette álltak mindenben, egy kicsit ő is megpróbál visszaadni! Egyrészt...

Másrészt még csak két hónapja vagytok együtt, és már elrángatnád egy két napos rokon látogató túrára? Nem minden ember rajong ezért az ötletért, így hát ne akadj ki! Ennyi erővel ő is feltehetné a kérdést, hogy "neked fontosabbak a rokonaid mint ő?"... Dolgozd fel, hogy ez a találka most kimarad, és kész. Ezért megharagudni kicsit vicces lenne, viszont nem kicsit hisztériára utalna, hisz te is legalább annyira hibás vagy abban hogy nem találkoztok, mint ő!

2010. aug. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Igazad van. :)
2010. aug. 19. 09:48
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha te lemondod, mit vársz tőle? Lehet neki is rosszulesett h lemondtad, bár a pasik ha jól tudom nem ilyen érzékenyek. Most ezt kibírod, legalább jobban fogsz neki hiányozni, van ilyen a pasiknál. Ja és vigyázz, ne menj nagyon az agyára, ha nincs kedve veled lenni 1x 2x, attól még szeret, de a pasiknak kell magánélet. Vagy ha annyira hiányzik akkor pár órára menj el hozzá mielőtt indulnál, és majd utána látod. Tapasztalatból mondom próbáld meg h ne hiányozzon annyira, tudom nehéz, de a pasik agyára megy ha a csaj nincs meg nélküle 1 kis ideig. Én úgy látom azért szeret 1 csajt 1 pasi, ha magabiztos, van tartása, hagy neki teret, de szereti is. Hát jótanácsok amiket én tapasztaltam:) 19L
2010. aug. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Anyu meg most itt beszél a semmit.. hogy csak akkor vagyok neki jó ha ott vagyok.. mikor legutoljára is ő jött és itt is aludt..anyu akkor azt mondta h legközelebb énis ott aludhatok de már aztse engedi.. istenem. :@
2010. aug. 19. 09:51
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Idióta hisztis p*csa vagy.
2010. aug. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
nem az hogy hisztis pi.sa vagyok csak most anyu itt papol a hülyeségeiről :@ -.-
2010. aug. 19. 09:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!