Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megharagudjak rá ezért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megharagudjak rá ezért?

Figyelt kérdés

A barátommal szombaton taliztunk utoljára. :S

Majdnem 2 hónapja járunk.. úgy volt hogy holnap lemegyek hozzá de lehet hogy rokonokhoz megyünk.. akiket elég ritkán látunk szval nekem is muszály mennem.. legutoljára a barátom volt nállunk szval úgy lenne igazságos ha most én mennék de lehet hogy nemtudok. Mondtam a pasimnak hogy ha szeretne jöjjön el velünk felmegyünk érte.. és azt mondta hogy megengedné az anyja csak segítenie kell az apjának.. ezek szerint fontosabb neki hogy segítsen az apjának.. :S Nagyon hiányzik már.. :(

Lányok ti mit szólnátok ehez?


2010. aug. 19. 09:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Beszéld már meg anyáddal! Nem tilthat el! Mond meg neki h szereted, és szeretnél a pasiddal lenni, mert neked az nagyon jó. És ha átvág akkor ott fogod hagyni, de ameddig rendes, addig szeretnél vele lenni.
2010. aug. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
megis értem mert ő is haragudhat rám.. csak anyu nem érti meg mert mindig csak a rossz oldalát nézi a dolgoknak. :S
2010. aug. 19. 09:54
 13/20 A kérdező kommentje:
anyu olyan nehéz eset.. :S
2010. aug. 19. 09:57
 14/20 A kérdező kommentje:
persze megértem hogy szeret és félt.. meghogy csak jót akar nekem.. de túlzásba viszi a dolgokat. Szerintem nem csinált semmi rosszat a pasim.. és atz mondja hogy mostmár ott se aludhatok.. mondtam neki hogy pedig ott fogok! Elkezdi írd már meg a barátodnak hogy nem aludhatsz ott és akk mit szólna.. én pedig mondtam neki hogy akkor is örülne.. mert eddig se aludtam még nála és ugyanúgy örült hogyha lementem.. márpedig most ott fogok aludni.. mert megigértem neki :@
2010. aug. 19. 09:58
 15/20 anonim ***** válasza:
De hidd el a pasid ezért nem haragszik rád! Megérti, és kész! És ne kapd fel a vizet mindenen, a fiúk teljesen mások mint mi! Én is ilyen voltam, majdnem el is hagyott a párom, épp emiatt mert nem értek meg semmit, ha nem úgy van vmi ahogy akarom, akkor már mérges vok rá, megértőbbnek kéne lennem. Hát vettem a fáradtságot, és nekem is jobb lett h nem hisztizek mindenen. És immár több mint 1 éve 1ütt vunk, és ha dolga van, v fáradt a mnuka miatt, azt is megértem, mert szeret, de az ő helyébe én is fáradt lennék. Sok szerencsét! És nyugi, ha szeret, úgyis mindent megtesz! És ez a közömbösség a fiúk ismérve. Kitartás!
2010. aug. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
persze megértem őt.. mert tudom hogy szeret. =)
2010. aug. 19. 09:59
 17/20 anonim ***** válasza:
Ja és nekem is ilyen az anyám, ezért nem nagyon beszélem meg vele a pasi dolgaimat, mert majd ő is megtilt ezt azt. Inkább majd én eldöntöm h akkor mi legyen.
2010. aug. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
úgyis ott fogok aludni..mert ő is nálam aludt!
2010. aug. 19. 10:01
 19/20 anonim válasza:
figyelj ha ennyire biztos vagy a dolgodban minek hisztizel még mindig? ha ottakarsz aludni akkor aludj én is így voltam anyummal és utána megértette h saját életem van és amikorő tinivolt ősem éppen a példásmagatartás példája volt xd szóval nó para beszélj vele az érzéseidről de nehazudd h mondjuk barátnődnél alszol mert ha kiderül gázlesz belőle :)
2010. aug. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
csak tudod múltkor is ott akartam aludni.. bár igaz hogy akkor még nem igérte meg hogy nála aludhatok és felhívott és azt mondta hogyha nem megyek haza kihívja a rendőrséget.. :S remélem most nem fog ilyen nagy cirkuszt rendezni.
2010. aug. 19. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!