Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy legyünk újra barátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyünk újra barátok?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon jó barátom (csak haverbarát:D) , aki 3 évvel idősebb nálam. Én 15, ő 18 éves. Régen elég jóban voltunk, de úgy 4 éve hozzám sem szól, pedig szoktunk találkozni ( csak ilyen kertipartykon, meg ilyesmiken amit a szülők szerveznek), de nem beszélgetünk soha.:( Nekem szörnyen hiányzik, és szeretném, ha újra barátok lennénk. Úgyhogy ha legközelebb se szólna hozzám, majd n megteszem, csak nem tudom mit mondjak neki. Végülis 3 év van köztünk, nem igazán tudom, mi érdekli őt meg ilyenek. Szerintetek mit tegyek?

Kérlek válaszoljatok! köszönöm


2010. aug. 19. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:

sztem ha olyan jóban voltatok, akkor mennie kell magától

am. nem akart tőled vmit akkoriban? mert lehet, h nem jött be neked, mint pasi..és azért nem foglalkozott utána veled

ja, meg nem tudom, h mennyire voltatok jóban, de ha 4 évig nem nagyon léptél, az azért fura egy picit :)

sztem tök mindegy, h mivel nyitsz most nála, ha egy kicsit is azt érzi, amit te (h hiányzol neki, vagy tök jó lenne újra jóban lenni), akkor úgysem fog lerázni sztem

hát hajrá! :)

2010. aug. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi, hogy válaszoltál!:)

Hát igazából én soha nem mertem kezdeményezni, most is rohadtul félek, ezért is tettem fel a kérdést:S

De nem volt, semmi régen, hát 10 éves voltamxD

Úgyhogy nem tudom mi a baj, de én arra gondoltam, talán azért van, mert nem akar egy ilyen "kisgyerekkel" barátkozni, vagy nem tudom.:S

2010. aug. 19. 10:17
 3/4 anonim ***** válasza:

hát most nemazért, de nekem is van 15 éves lány barátom, sőt fiatalabb is és nem tartom őket kisgyereknek, az nem csak a kortól függ, hanem viselkedéstől stb...

am szeritem odamész hozzá és köszönsz, majd megkérded, hogy mizu vele, mert rég nem beszéltetek és akk elmondja mi volt vele, majd te is, hogy veled mi volt stb...

ez már elég bemelegítésnek és onnantől már jön magától is a témea :)

2010. aug. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod:)
2010. aug. 23. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!