Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Ha más nem legyünk barátok"!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ha más nem legyünk barátok"! Nálatok mit jelent?

Figyelt kérdés
Párom szakított velem azt mondta,hogy nem akarja megszakítani velem a kapcsolatot meg amit fentebb írtam.Kiskaput nyitva hagy vagy mi?Esetleg jó leszek ha nincs más?Én nem akarok a barátja lenni.
2011. júl. 5. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mond meg neki hogy neked ez nem megy.
2011. júl. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod,hogy a barátod legyen,akkor ne is legyen az!Nyilván te sem akarod,hogy megalázzon ezzel..mert ez eléggé megalázó lenne,ha te még azt mondanád a szakítás ellenére,hogy de barátok legyünk.

Nálam tényleg barátságot jelent és jelentett egy darabig.Ha a mostani párom elhagyna,én kérném..mert akkor is nagyon szeretném,ha elhagyna..bármit megtudnék érte tenni és ez most nem vicc..én nem zaklatnám,csak szeretném..távolról.. bár ilyenre rossz is gondolni:(

2011. júl. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez egy lerázási mód! Legyünk barátok = már nem akarok veled járni, és a jövőben sem
2011. júl. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el. Ez egy klasszikus mondat. Elárulom, kb. ahogy vissza cserélitek a cuccotokat és nem lesz miről 'beszélnetek', lefog szrni és el is felejt.

Te pedig most úgy érzed, hogy ezzel a mondattal még lehet valami köztetek. Elárulom, hogy NEM. Sosem lesz már köztetek semmi. Esetleg pár hónap vagy év múlva véletlen összefuttok és beszélgettek 5-10 percet, de ennyi.


Felejtsd el és irány mulatni. Éld az életed, ne ragadj le!


[bocs, ha nyers voltam!]

2011. júl. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy egy lezárt kapcsolat után működik-e a barátság, nagyon emberfüggő. Ha neked nem megy, ezt mondd meg neki. Én is voltam már úgy, hogy egy szakítás után úgy éreztem (mondjuk akkoriban még nagyon szerelmesen), hogy ez az ember annyira fontos nekem, hogy legalább a barátságát meg kell őriznem (ő szakított). Azt hozzá kell tennem, hogy az első évben iszonyúan szenvedtem ettől a helyzettől, de úgy érzem, megérte, mert a szerelem elmúlt és most valóban jó barátok vagyunk.

De ez, mint mondtam, emberfüggő. Van, akinek megy, van, akinek nem. Ha úgy érzed, neked nem megy, ne erőltesd, viszont mondd meg neki.

2011. júl. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Barátság csak akkor lehet, ha egyik fél sem szerelmes, és ha már eltelt egy kis idő a szakítás óta, mindenki kiheverte. Ha te nem akarsz a barátja lenni, akkor ennyi.

Elég gáz egyébként, mert nem elég, hogy kirúgott, még szemmel is akar tartani, hogy viseled. Nagyon önző dolog, mert "barátként" mindig a kapcsolatotokra fog emlékeztetni, és így sose hevered ki. Igen, benne van, hogy ha nem talál mást, "visszafogad", netán ha neked lenne valaki, ott meg bekavarna.

2011. júl. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez olyan, minthogy "Kislányom, tegnap éjjel meghalt a kutyád, de ha más nem, megtarthatod!"


Nekem nem menne ez a "legyünk barátok" dolog, soha nem is ment.

2011. júl. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most szakítottam a barátommal . Hatalmas űr van bennem. Mint kapcsolat nem ment, de még mindig az életem adnám érte. Őszintén remélem, hogy barátok maradunk, bár nem tudom mi lesz, ha más lánnyal látom :(
2011. júl. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy f*szt maradtok ti barátok!
2011. júl. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!