Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ikukac kérdése:

Szerintetek mit tegyek hogy ne csak barátok legyünk? Miről beszélgethetnék vele?

Figyelt kérdés

Régebben a barátnőmbe szerelmes volt egy srác. Sokat lógtunk együtt én, a barátnőm, a srác, meg a haverja, akivel nagyon jóban lettem. Nemsokkal később rájöttem, kedvelem őt, de nagyon. Nagyon jóban voltunk, de ugy éreztem muszály tudnia. Egy évvel később el is mondtam neki hogy kedvelem. Ő meg elkezdett nekem a pletykálásról beszélni, hogy mi lesz ha rájönnek hogy tetszik nekem meg ez, meg az. Nem mondta mit gondol rólam. De ezek után nem szólt hozzám egy jó darabig. Még a közelembe se jött. Ez fájt...

Nemrégiben meg a barátnőmmel ülünk. Mondtam neki hogy ne hívja ide, de mégis intett neki hogy jöjjön és beszélgessünk A társaságban nagy feszültség volt bár ugy éreztem szeretne beszélgetni velem (haverként) de szeintem ő érezte hogy nem tudok csak ugy a barátja lenni. Mit tegyek?


2011. ápr. 14. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ennyire zavarja,hogy elkezdenének rólatok pletykálni, az nem jelent jót.Bár így,hogy nem ismerem (ellentétbe veled) nem tudom,hogy mennyire ismertétek meg egymást,mielőtt elmondtad neki,hogy te többet érzel, hiszen ha jó barátod lenne,akkor nem fordulna el tőled...lehet kérne egy kis időt,hogy átgondolja a kettőtök kapcsolatát,de nem tenné meg azt,hogy szóba sem áll veled,mert ez nagyon tisztességtelen veled szemben!Szerintem próbálj megint beszélni vele, ha akkor is negatív a tapasztalat, akkor szerintem jobb,ha elfelejted őt. :S
2011. ápr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, ha egy pasi nem akar valamit, akkor úgyse lesz semmi. Erre mindig van valami oka, hogy miért nem akar bármit is, és ez egy olyan beidegződés amit kalapáccsal se fogsz tudni belőle kiverni... Viszont biztos vagyok benne, hogy találsz majd valakit, aki iránt ugyanígy tudsz majd érezni. So keep your head up!
2011. ápr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem egésszen erre a válaszra számítottam, de köszönöm a tanácsot. Hálás vagyok hogy segítettetek! Köszi!
2011. ápr. 21. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!