Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél valakivel aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél valakivel aki neked nagyon tetszik, de másoknak nem?

Figyelt kérdés

szóval neked nagyon tetszik az illető, aranyos, kedves stb.

de mások nem tartják szépnek/jó képűnek egyáltalán


2010. aug. 19. 11:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
ha már itt tartunk . engem sokan utálnak.. sőt elég sokan lúzernek is tartanak.. pedig nem vagyok olyan csúnya, volt jó pár barátnő hosszú kapcsolatok.. mégse érdekelte egy lányt se.. hogy baszogattak elég sokat általánosba meg most középsuliba is..
2010. aug. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
így legalább kisebb a konkurencia, csak örülnöd kéne:)
2010. aug. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Simán. A mostani barátom se sok mindenkinek jön be, de nem baj, nincs rivális én meg boldog vagyok vele, több, mint 4 éve. :P :D

20/L

2010. aug. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
nem érdekes h ki mit mondd a barátodról, HA szereted, eszedbe se jut egy ilyen kérdés h vajon összejönne-e más valaki azzal akit szeret, de az illető csúnya/béna/lúzer/ mittomén...
2010. aug. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Te jársz vele, nem mások! Ha ta szereted nincs gond, és amiatt mert másnak nem szimpi, attól ne rettenj el, mert nem rájuk tartozik ;)
2010. aug. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Igen. Ha akarok valamit, vagy valakit, arról úgysem tudnak lebeszélni.
2010. aug. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
kit érdekel másnak a véleménye.,? én is jártam egy fiúval ,sok lánynak tetszett , a legjobb bnőm meg azt mondta rá h ronda,nagyképű. stb.. de nem nagyon izgatott ..,én öszejönnék veele.
2010. aug. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hehe, én amikor először megmutattam tesómnak a mostani párom fényképét, se köpni, se nyelni nem tudott. Utána elkezdett, röhögni, hogy csak szívatom. Utána rám nézett, és rájött, hogy ez komoly. Azóta is vele vagyok, és egyszerűen imádom! IMÁDOM!!!!
2010. aug. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Engem nagyon nemérdekelne kinek tetszik kinek nem.Az a lényeg ,hogy nekem tetszik.És az mindig változik kinek ,hogy kinek mi a szép van akinek ez van akinek az itt nem lehet külömbséget tenni.
2010. aug. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!