Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélyem egészséges kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem egészséges kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Az exemmel nem volt éppen egészséges kapcsolatunk, de sajnos ezt későn ismertem már fel. Viszont nagyon intenzív érzéseket éltem meg a kapcsolatban, sajnos pozitív és negatív értelemben is. A végefelé felismertem, hogy amiben voltam, játszma volt az egész. Viszont amennyi lelki sérülést elszenvedtem és összeszedtem a kapcsolatban, annyi "pozitívat" is kaptam rajongás, "szeretet" ésatöbbi. Félek, hogyha találkozom a jövőben valakivel, aki egészségesen fog felém közeledni, azt keveselni fogom. Tudom, hogy ez most furcsán hangzik, de remélem, hogy valaki érti. Nekem eddig csak 1 kapcsolatom volt, azt szoktam meg, ahogy abban bántak velem. De attól is félek, hogy ha valaki már az elején rajong értem olyan szinten, mint anno ő, akkor attól menekülni kell, hogy nehogy megint ebbe a hibába fussak bele.

Tudom, hogy a saját fejemben kellene valahogy rendet tennem, de a kérdésem az, hogy hogy? Képes leszek én még normális kapcsolat kialakítására? Volt azóta randevúm. Aki lassan haladt és kb semmit nem bókolt, hamar elveszítette az érdeklődésem, aki már az elején nagy hévvel bókolt, stb, az meg megijesztett.

Ezek miatt azt érzem, hogy inkább jobb egyedül, mert nekem semmi nem jó, persze ez nem szándékos. Közben pedig vágynék is már egy társra. Esetleg érzett már valaki így? Van bárki, aki megérti ezt a káoszt, ami bennem van? :D mikor és mitől sikerült kitörni ebből?


2021. márc. 20. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hagyj időt lecsengeni :)
2021. márc. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is hasonló dolgokat éltem meg az elmúlt hónapokban az első kapcsolatom lezárása után, és nekem most valami olyasmi segített megnyugodni, hogy arra törekszem hogy elsősorban saját magamban legyen stabil. Én azt tapasztaltam, hogy a legtöbb sérülés amit elszenvedtem annak volt köszönhető, hogy nagyon kis bizonytalan voltam és nem bíztam a saját érzéseimben, mert annyira szerettem volna, hogy a pozitív dolgok miatt működjön a kapcsolat. De abban reménykedem, hogy ha egyszer sikerül valami erősebben öntudatot kialakítanom, akkor jobban fogom észlelni hogy hol a határ.
2021. márc. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!