Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Borzalmasan érzem magam..mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzalmasan érzem magam..mit tegyek?! 18/L

Figyelt kérdés
Úgy érzem nem bírom már...volt egy pasi(idősebb nálam),nagyon szerelmes voltam belé,végül bele mentünk egy barátság extrákkal kapcsolatba. Egyszer feküdtünk le egymással. A tegnap.😭szex után azt mondta nekem hogy "nem vagy normális" jó,lehet poénból is mondta..de nagyon rosszul esett. Mikor rá kérdeztem akor azt mondta hogy nem számít hogy miért mondta. Miután haza értem, írtam neki de azt mondta hogy ő lefekszik aludni. Máskor mindig beszélt még velem. Végül össze vesztünk...letiltottam,nem is bánta.😭undorodom tőle,mégis hiányzik. Nem tudom mit csináljak.

2021. márc. 27. 02:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem csalódott a szexben, jobbat vàrt. Lehet, hogy ezért nem is érdekli, hogy megbántott.


Mennyivel idősebb?

2021. márc. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%
Hagyj időt magadnak, ne keresd a társaságát és felejtsd el. Legközelebb légy okosabb, és ne kezdj szexkapcsolatba olyannal, akibe szerelmes vagy. Nem mindenkinek való, hosszútávon szenvedni fogsz.
2021. márc. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

#3 igen ezt azért szokás mondani, hogy a nőt etessük hogy megbízhatóak vagyunk...


Akar a halál "megdolgozni", játszmákban részt venni egy nőért. Nem ettől függ...

2021. márc. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Noren1989 ***** válasza:
78%

Egy egyszeri dugàs...én vagyok a hülye biztos, de hol a kapcsolat??


Cicàm, bekaptad a szokàsos cumit. Eszet növesztesz idővel, és megtanulod kiszűrni a szarevôket.

2021. márc. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Keress másik férfit! Úgy néz ki nem nagyon akart ágyba bújni veled.
2021. márc. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem elég hulye volt a pali.

18,éves?yummm-Yummm😃👍👍👍👍

2021. márc. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
74%
Nem értelek. Fogalmad sincs, miért mondta, hogy nem vagy normális, mégis összevesztél vele. Azért előbb tisztázni kellett volna, miért mond ilyet. Lehet, van családja, akkor tényleg nem vagy normális, persze a szerelem elveszi az ember józan ítélőképességét. Írjál neki egy hosszabb normális levelet, ne olyan vagdalkozósat, hanem rendesen írd le, mit érzel, miért tiltottad le, mit gondolsz, miért mondta azt, amit, azt is írd meg, hogy ez mennyire rosszulesett neked, pedig te szerelmes vagy bele, ezt ő is tudja, de ha neki ennyit ér egy szerelem, akkor jobb is,hogy letiltottalak, és jobb, hogy befejeztük. Aztán majd elmúlik ez a rossz érzésed, de ez legalább 2 év minimum.
2021. márc. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az szep volt bastya
2021. jún. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!