Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele lehet szeretni egy oylan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet szeretni egy oylan barátba, akivel nem illetek össze?

Figyelt kérdés
egyszerűen nem értem miért vonzódom hozzá, teljesen mások vagyunk, épp azok a tulajdnságai hiányoznak ami nekem kell egy férfiból...rádaásul a barátságunkat is féltem
2010. aug. 20. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ellentétek vonzzák egymást!-szóval igen!
2010. aug. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a kíváncsiságod és az ő kisugárzása miatt vonzódsz ennyire :) Ha pedig összejöttök, egymás komplementerei lesztek.
2010. aug. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem hiszem h összejönnénk, nagyon szeretnék tetszeni neki de szerintem nem jövök be neki
2010. aug. 20. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!