Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha egy házibuliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha egy házibuliban egy srác odaadja a barátnődnek a saját kabátját, hogy ne fázzon, mennyire akadnátok ki (teraszon ülnek)? Érthető a párom reakciója?

Figyelt kérdés
Én kimentem a teraszra, mert friss levegot akartam, egy ido utan mar kicsit faztam, ezert a srac akivel kint ültünk es valtottunk par szot, odaadta a kabatjat. A parom bent volt eddig. Aztan kijott es eszrevette rajtam a kabatot, nem szolt semmit, de otthon elhordott, mert hogy ez milyen mar, nem kellett volna elfogadnom! Igaza volt?
2021. ápr. 6. 00:50
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
17%
Ennyi erővel a párod meg hozzábújhatna más lányokhoz hogy melegítse őket.
2021. ápr. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
88%

Férfi vagyok.

Semennyire nem akadnék ki. A srác részéről ez szimpla lovagiasság. És ha a barátnőm/feleségem fázik, miért ne fogadta volna el? Ha utólag megtudtam volna, hogy csak azért nem fogadta el, mert attól tartott, hogy én rossz néven veszem, igencsak meghökkentem volna.

Aki ezen fennakad, az nagyon durván, otrombán féltékenységi mániás.

2021. ápr. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
3%

#13: Engedjük már el, hogyha valaki nem azt csinálja, mint amit páran csinálnának, akkor eleve durván féltékeny. Beteges, hogy az oldalon lévő emberek legalább 90%-a magát érzi a tökéletesnek a témákban és aki máshogy mer csinálni, gondolni valamit, az egyből rossz.


Igen, a srác részéről egy lovagias gesztus. A csaj részéről meg szintén egy gesztus az, hogy elfogadja vagy sem.

Jelen esetben miért ne fogadta volna el? Mert be is mehetett volna? Mert valószínűleg volt saját kabátja? Mert valószínűleg a pasijánál is volt kabát?

2021. ápr. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
44%
Éretlen, gyerekes hozzáállás. Amúgy meg minek hagy ott egyedül idegen férfiakkal cseverészni? Melletted lenne a helye.
2021. ápr. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
79%

"És ha az én párom adná rá más nőre a kabiját én is kiakadnék."


Én megélvezném, hogy irigykednek rám, hogy a barátom egy herceg.

2021. ápr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
87%

Egyszer egy tömött buszon voltam szemtanúja annak, hogy egymás mellett ült egy pár, és a férfi ölébe ült egy idegen lány, mert annyira nem fért el. Már nem emlékszem pontosan, de még a pár női tagja is hívta, hogy nyugodtan. Úgy utaztak hosszú ideig, és én furcsáltam is, hogy miért nem a barátnő ül a fickó ölébe, és ajánlja fel a saját helyét. Ja és nem testvérek vagy ismerősök voltak, mert hallottam, hogy az idegen lány meg is jegyezte a barátnőnek, hogy más lányok nem hagynák ezt.

Na ott elgondolkoztam, hogy nekem ez nem férne bele, dehát ugye mások vagyunk.

Vitatkozhatunk itt erről, de ez nem ilyen fekete vagy fehér, hogy most jogos volt-e vagy sem. Világos, hogy párodnak ez nem fért bele, és a kommentelők közt is akad, akinek ez már sok, másoknak ez tűréshatáron belül volt. Mit számít? A lényeg, hogy a te párodnak ez nem tetszett.

2021. ápr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
94%

#16 és köszönni azért még szabad az ilyen emberek párjának? mert akinek elborította az agyát a féltékenység, annál már az is ki tudja csapni a biztosítékot.

vannak szintek. a buszos egy elég erős példa. de a kérdező esetében nem szoros ölelgetésben melegítették egymást, hanem csak egy kölcsönbe adott nyüves kabátról van szó, semmi másról.

2021. ápr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
7%
Házibuli , alkohol fogyasztás netán kis drog, simán félreérhető gesztusnak tűnhetett a párodnak főleg ha szimpatizáltál ránézésre ezzel a sráccal. Kérdező szerinted?
2021. ápr. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
6%
Ne menj buliba te hulye ribbanc. Miattad van napi 9K uj fertozott
2021. ápr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
96%
Ezzel csak az a baj, hogy a romcsikomcsi filmek miatt párkapcsolatot látunk bele, pedig én lányként is oda szoktam adni a pulcsimat más lányoknak, mert nekem mindig melegem van, ők meg dideregnek. Ne legyünk már tiniszinten.
2021. ápr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!