Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha egy házibuliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha egy házibuliban egy srác odaadja a barátnődnek a saját kabátját, hogy ne fázzon, mennyire akadnátok ki (teraszon ülnek)? Érthető a párom reakciója?

Figyelt kérdés
Én kimentem a teraszra, mert friss levegot akartam, egy ido utan mar kicsit faztam, ezert a srac akivel kint ültünk es valtottunk par szot, odaadta a kabatjat. A parom bent volt eddig. Aztan kijott es eszrevette rajtam a kabatot, nem szolt semmit, de otthon elhordott, mert hogy ez milyen mar, nem kellett volna elfogadnom! Igaza volt?
2021. ápr. 6. 00:50
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
11%
Aki a kabátjával teríti be egy nő hátát, az nagy eséllyel abban bízik, hogy később ezt az örökítőanyagával is megteheti.
2021. ápr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
93%
Azért reménykedem, nem minden férfi gondolkozik ilyen gusztustalanul.
2021. ápr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
91%
Féltékeny típus vagyok,de nem foglalkoznék ezzel.Nem én vagyok az egyetlen,akinek tetszik a barátnőm,ez már csak ilyen dolog.Ettől még nem biztos,hogy félre is megy a nő.A párod is tuti,hogy féltékeny,csak ő nem tud túllépni egy ilyen történésen.
2021. ápr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

De egyáltalán, miért kell föltételezni, hogy a srác azért adta oda a kabátját, hogy bármit is elérjen annál a nőnél? Lehet, hogy ez a srác hasonló esetben egy csúnyácska, örökké pár nélkül levő nőnek ugyanígy felajánlotta volna.

Ahogyan 20-as írta, hogy ő lány létére más lányoknak föl szokta ajánlani a pulcsiját, ha azok fáznak, ő meg nem.

2021. ápr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
23%
Én nem fogadtam volna el. Kihoztam volna a sajátomat, kizárólag a párom számára vagyok törékeny virágszál, akit meg kell menteni/védeni.
2021. ápr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
egyszer egy baráti társasággal mentunk haza valami rendezvényrol,mellettem kézenfogva sétált a kolléganom a párjával,egyszer csak hozzámfordult a csaj ,megkért,hogy nem adnám-e kolcson a pólómat ,mert fázik,persze odaadtam,de nem értettem miért nem a párjától kéri ,rajta is ugyanúgy volt póló.
2021. ápr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
#26 végeredmény: a kolléganőd nem fázott, a pasija nem fázott, te meg fázhattál. téged egyszerűen lehúztak.
2021. ápr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Ennél a kérdésnél azért elég szépen meglátszott, hogy mennyi ember maradt ki a társaságokból és szocializálódásból.


Pár éve egy piáláskor egy viszonylag új csaj volt a haveri társaságban. Az egyik srác nyomult rá már egy ideje, alakultak is a dolgok. Sétáltunk át a következő helyre, elég hideg volt. Nekem is bejött a csaj, de nem nyomultam rá. Odaadtam a kabátom, mert rajta nem volt. Utána a csaj egész éjjel rajtam lógott, pár nap múlva meg az ágyamban volt. A másik srác, aki nyomult rá, az meg koppon maradt.

Durva, hogy egyesek csak az olyan gesztusokat és etikettszabályokat ismerik, amiket évek alatt vertek beléjük. Pl. kinyitni egy nő előtt az ajtót és hasonlók, de ezen kívül semmit sem vettek le a környezetükből.

Az még viccesebb, hogy egyesek még toporogva hisztiznek is, miközben lényegében a saját értetlenségüket hangoztatják.

2021. ápr. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!