Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 fölött a nők már tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 fölött a nők már tényleg lejjebb adják a mércét? Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés

Sokszor látom azt, hogy egy nő tiniként sztárokért, ismert emberekért rajong, majd ügyvéd, menő vállalkozó vagy orvos férjet képzel el magának. Aztán ha végül a sztár nem kopog be az ajtaján és az orvosnak is csak mint szerető kell a feleség mellé, akkor azt arculcsapásként éli meg és gyorsan lejjebb adja a mércét. Hozzámegy egy átlagemberhez, aki nyilván ugyanúgy teljes értékű férfi (aki valahol alkalmazottként dolgozik), de a nő ettől még a sorsát mégis kudarcként éli meg. Ebből aztán párkapcsolati problémák, boldogtalan családi élet fakad, pedig minden adva lenne a teljes értékű élethez.

Különösen olyan nőknél látom ezt, akik az átlagnál szebbek, és vélhetően nagyon sok olyan visszajelzést kaptak főleg fiatalon, hogy bárkit megszerezhetnek maguknak. Aztán rájönnek, hogy valójában ők azok, akiket megszereznek maguknak mások, és csak egy vagy néhány alkalomra. Persze van, akinek összejön a "főnyeremény", de nem ez a többség. (Férfiakat most azért nem hozom fel, mert szerintem a legtöbb férfi nem kerget hiú ábrándokat arról, hogy az angelinajolie-t veszi majd el.)



2021. ápr. 10. 21:14
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
100%

Most váltam el a kőműves férjemtől, akit télen, mikor kevés a meló én tartottam el évekig. Volt előtte mérnök és orvos párom is(nem, nem szeretőm, kapaszkodj meg, szakítotattam az orvos párommal, mert beleszerettem a kőművesbe).

33 vagyok, majd beszámolok 1-2 év múlva hogy megy pár keresés 30 felett.

2021. ápr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 A kérdező kommentje:
19: a te szádból is fröcsög a gyűlölet, miközben a kérdést sem értetted meg: mondtam én egy szóval, hogy nincsenek vonzó 30-asok? A párom is éppen ilyen, falun meg sosem éltem. Arról sem beszéltem, hogy sok pénzem lenne - amennyi van, nekünk elég. Nem úgy, mint neked, aki nem kapta meg, akit megálmodott, ezért most itt dühöng.
2021. ápr. 10. 22:11
 23/66 anonim ***** válasza:
97%

Ez csak egy provokátor, hagyjuk.

Szerencsétlen... van elég baja magától is.

2021. ápr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
4%
Én nem gondolom ezt a kérdést provokációnak, kérdező megértelek. Én is sok ilyet látok, hogy tényleg lejjebb adják. Aki addig nem kel el az 30 fölött lejjebb adja, mert ketyeg a biológiai óra és gyerek kell. Utána tényleg ellaposodott rájön,hogy megalkudott és tönkremegy a kapcsolat, elkezdik csalni egymást stb....
2021. ápr. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
98%
Nekem így 25 felett a sok rossz tapasztalat miatt inkább egyre magasabbak az igényeim. Ha nem jön össze olyan, akivel minden rendben és jól megértjük egymást, akkor inkább maradok egyedül. Gyereket úgyse akartam soha :)
2021. ápr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 A kérdező kommentje:

24: én is ezt látom. És nem azt mondom, hogy ez az átlag, de a nők jelentős részénél látom.

25: neked azért még elég sok időd van :). 30 felett szokott jönni a pánik, meg a megalkuvás.

2021. ápr. 10. 22:39
 27/66 anonim ***** válasza:
95%
Reméld, hogy így lesz, mert akkor még van esélyed.
2021. ápr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
96%

#26 ha téged kellene választanom, én is bepánikolnék, az biztos. Szerencsére nincs szó ilyen kényszerről.


De miért nem szeded kicsit össze magad (meg az önbizalmadat), hogy ne érezd úgy magad, mint akit az "öreg" nők az árokpartról kaparnak össze kétségbeesésükben? Mert kb úgy írsz saját magadról. Semmi önbecsülésed nincs?

2021. ápr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 A kérdező kommentje:

28: 9 éve vagyok együtt a most 32 éves párommal. Ha ki tudsz vonni 9-et a 32-őből, megkapod, hány évesen kellettem neki. De hogy jön az én életem egyébként a kérdés lényegéhez? Ne akard rámprojektálni a saját kudarcos sorsodat.

Személyeskedő, ostoba válaszokra a továbbiakban nem reagálok.

2021. ápr. 10. 23:08
 30/66 anonim ***** válasza:
97%
Cuki vagy, mert mintha pont te vetítenéd ki a kérdéseddel a saját nyomorodat a nőkre. De a replikád az 10/10 :)
2021. ápr. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!