Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 fölött a nők már tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 fölött a nők már tényleg lejjebb adják a mércét? Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés

Sokszor látom azt, hogy egy nő tiniként sztárokért, ismert emberekért rajong, majd ügyvéd, menő vállalkozó vagy orvos férjet képzel el magának. Aztán ha végül a sztár nem kopog be az ajtaján és az orvosnak is csak mint szerető kell a feleség mellé, akkor azt arculcsapásként éli meg és gyorsan lejjebb adja a mércét. Hozzámegy egy átlagemberhez, aki nyilván ugyanúgy teljes értékű férfi (aki valahol alkalmazottként dolgozik), de a nő ettől még a sorsát mégis kudarcként éli meg. Ebből aztán párkapcsolati problémák, boldogtalan családi élet fakad, pedig minden adva lenne a teljes értékű élethez.

Különösen olyan nőknél látom ezt, akik az átlagnál szebbek, és vélhetően nagyon sok olyan visszajelzést kaptak főleg fiatalon, hogy bárkit megszerezhetnek maguknak. Aztán rájönnek, hogy valójában ők azok, akiket megszereznek maguknak mások, és csak egy vagy néhány alkalomra. Persze van, akinek összejön a "főnyeremény", de nem ez a többség. (Férfiakat most azért nem hozom fel, mert szerintem a legtöbb férfi nem kerget hiú ábrándokat arról, hogy az angelinajolie-t veszi majd el.)



2021. ápr. 10. 21:14
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
89%
Elhibázott incel gondolkodás
2021. ápr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
89%

5-ös vagyok: könytáros a foglalkozásom.


Egy menő programozótól 25 évesen is cikkcakkban pisiltem volna.

2021. ápr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
18%
#7: objektíven nézve, melyikük néz ki jobban?
2021. ápr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
96%

Ezt a reprezentatív kutatást melyik nyomorult zsákfaluban végezted? 😂😂 Ahol a nőknek 30 felett le ke adniuk. De savanyú a szőlő.


Az utolsó mondatodon meg felröhögtem. 0/24-ben toljátok az elvárásaitok listáját meg a bombanőiteket, a nőknek meg be kéne érniük veletek, akik saját bevallásotok szerint is rondák, csórók és sikertelenek vagytok. A hosszú listára azt írja valaki hogy neki csak annyi kell hogy a pasi magas legyen, erre jön a hisztike a frusztrált kertitörpétől hogy mit képzelsz te ribi?

Szánalom... nem csoda hogy bambanőtök se volt soha.

2021. ápr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
91%

A tesóm pont a fordítottja volt ennek!

Gyönyörű nő. Orvosok, ügyvédek, mérnökök álltak érte sorba. Sportosak, aktívak, jó családból valók.

Nem, ő, olyan férfit választott aki "apukás". Mert inkább biztosra ment, és választott egy kevésbbé szép, kevésbbé élethabzsoló típust,de legalább "kedves, rendes, szorgalmas, családcentrikus", és biztos jó férj és jó apa lesz, és neki a sírig tartó biztos családanya szerep kellett. Oké.

De ez a "kedves, rendes" ember mégis megcsalta. Mégis romokba ment a házasság.


Úgyhogy amint a tesóm feldolgozta a helyzetet, és lezárta, onnantól megint ostromolták a férfiak. Most egy (szerintem) hozzávaló férfivel jár, aki jóképű, sportos, talpraesett, van mit a tejbe aprítania, és elfogadja tesóm 2 gyerekét is.

2021. ápr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 A kérdező kommentje:
14: te kikről beszélsz így többesszámban? Én aztán nem vagyok se csóró se sikertelen, sőt a legtöbb férfi egyébként nem az. A hozzá hasonló szemében persze lehet, mert a stílusod, arroganciád eléggé egy golddiggert idéz.
2021. ápr. 10. 21:58
 17/66 A kérdező kommentje:
15:nem sarka kata a tesód? :D
2021. ápr. 10. 22:00
 18/66 anonim ***** válasza:
84%
Már a kérdés alapján láttam, hogy valószínűleg egy incel írta, de a hozzászólásaid alapján 100% :D áhh nem, nem vagy se csóró, se sikertelen. Dehogynem. Gyűlölöd a nőket - főleg azokat, akik sose kezdenének a szinteden lévő "férfiakkal" - de közben a fél karodat odaadnád érte, ha végre lefeküdne veled valaki.
2021. ápr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
97%

Jaj hagyjuk már a pénzedet meg a sikereidet 😂😂 Azért tombolsz itt folyton hogy a nők ilyenek meg olyanok 😅

De tessék, egy normális válasz a kérdésedre: nem tudom milyen körökben forogsz, de sajnállak. Esetleg menj egy nagyobb városba vagy Budapestre hogy láss szép és igényes harmincas csajokat és essen le az állad. Ne a falusi 30 éves négygyerekes nyolcáltalánosos nőket vedd alapul.

2021. ápr. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 A kérdező kommentje:
18: te sem vagy vélhetően egy kudarcos éeltet élő nő, aki egyből incelez mindenkit, aki szembesíti a sz*r életével. Nem ez volt amúgy a szándékom, de hát a te fajtád sajnos gyógyíthatatlan.
2021. ápr. 10. 22:07
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!