Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másoknál is az van, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknál is az van, hogyha egy ideje nem szexelt(párhónap, évek), akkor mindenkivel dugna?

Figyelt kérdés
Egyszerűen beállok flörtölő üzemmódba nem helyénvaló helyzetekben, munka, egyetem, minden ellenkező neművel kikezdek és csak a szexre gondolok, teljesen kiürül az agyam, pedig nem akarok szexkapcsolatot, a 40 éves kövér kopasz tanárral meg a lepukkant mosolygó 50es buszsofőrrel sem, de nem megy a normális hozzáállás. Ja és nő vagyok, lassan vége a covidnak, kell valami megoldás, vágyapasztó vagy ilyesmi..

2021. ápr. 11. 22:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, amikor ilyeneket olvasok, mert kicsit megnyugtat, hogy nem csak a férfiak ilyenek, hanem sok nő is, de annak viszont még jobban hogy nem vagyok ilyen hála istennek :D
2021. ápr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Keress állandó szexpartnert akivel kiéled magad!:)
2021. ápr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Igen, ilyenkor szoktam hívni az exemet. Alkalmizásnak nincs értelme.
2021. ápr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Nekem ezért van 2 szexpartnerem, aki épp ráér, azzal szoktam :) Amúgy azért én nem szoktam akárkire rágerjedni, csak arra, aki alapból is tetszene. De arra nagyon könnyen🤣
2021. ápr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem akarok szexpartnert, utána rosszabbul érzem magam, mint előtte.


Kapcsolat kell szerelemmel vagy semmi.


De ez a semmi nagyon nehezen bírható, néha kezdem úgy érezni, hogy mások normálisak, nem képzelegnek orgiákról a villamoson vagy random szexről az aluljáróban.. azt is tudom, ha megtörténne nem örülnék neki, egyiknek sem, mégis ez van.


Kössz a privit, de nem azért nem szexelek, mert nincs kivel, hanem mert nem akarok akárkivel.

2021. ápr. 11. 22:26
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Nálam ez pont fordítva van. Minél régebb óta nem volt szex, annál “válogatósabb” vagyok, nem feküdnék le akárkivel (még fejben sem). Talán azért, mert ha ennyi ideig jól megvoltam szex nélkül, akkor már valami nagyon jónak kell történnie ahhoz, hogy ezt meg akarjam szakítani. 🤷‍♀️
2021. ápr. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én hibernálódom. Ha van redszeres szex akkor van libidóm. Ha ez megszakad, akkor hiányérzetem van az elején, de a végén beállok csipkerózsika üzemmódba és nem hiányzik a szex, nem is gondolok rá, mintha asszexuális lennék.
2021. ápr. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az első év nekem is ilyen volt, aztán kezdtem megzakkanni..
2021. ápr. 11. 22:45
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
S.O.S. vegyel egy vibratort. Nem az igazi, de tuzet oltani jo.(tapasztalat). Aztan jozan fejjel keress magadnak valakit.
2021. ápr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Az alkohol lenémítja a vágyakat.

Amúgy én pont a fordítottja vagyok, de van barátnőm, aki olyan mint te. Vibrátor kell és akkor lehet tiszta fejjel tudsz majd gondolkodni.

2021. ápr. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!