Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másoknál is az van, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknál is az van, hogyha egy ideje nem szexelt(párhónap, évek), akkor mindenkivel dugna?

Figyelt kérdés
Egyszerűen beállok flörtölő üzemmódba nem helyénvaló helyzetekben, munka, egyetem, minden ellenkező neművel kikezdek és csak a szexre gondolok, teljesen kiürül az agyam, pedig nem akarok szexkapcsolatot, a 40 éves kövér kopasz tanárral meg a lepukkant mosolygó 50es buszsofőrrel sem, de nem megy a normális hozzáállás. Ja és nő vagyok, lassan vége a covidnak, kell valami megoldás, vágyapasztó vagy ilyesmi..

2021. ápr. 11. 22:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én is a vibrátorra szavazok. Mióta vettem egy tényleg nekem való, jó minőségű kütyüt, azóta nem hiányzik a szex. Néha eszembe jut, de aztán masztizok egyet és kész. :)
2021. ápr. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Néhány csajnál látok ilyet, néhánynál meg azt, hogy a szexel kompenzálnának valamit. Egyszerűen ettől érzik magukat jó nőnek. Pl. az egyik exemmel szétmentünk és az utána következő 1-2 hónapban gyakorlatilag bárkivel lefeküdt, annyira pótolni akart valamit. Tényleg, simán ráírtak facén, aztán ha a srác tűrhetően nézett ki, ment. Én is fogtam már ki hasonló csajt.


Szerintem jobban jársz, ha keresel egy fix fu@kbuddyt. Lesz egy barátod, akivel amúgy beszélgethetsz is, de megkapod a szexet is.

2021. ápr. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Örülök hogy a nőknél is van ilyen és átérzem ezt a szexhiányt én is! Már a végén akár a boltba is megfektetnék egy nőt!
2021. ápr. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Van vibrátorom, az nem olyan, nem az orgazmus hiányzik, hanem a másik ember, akinek kellek, megérintem, felnyom a falra, maga az élmény, akár orgazmus nélkül is.


Szegény csaj.. ez egészen más helyzet, engem nem dobtak és törték össze a szívem, szegény nem tudta jól kezelni a dolgokat és értéktelennek érezhette magàt..

2021. ápr. 12. 08:42
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

Szegény csaj, mert nem kellett neki a jó és inkább tárggyá tette magát, aztán utána próbálta még visszasírni a régi kapcsolatot? Hááát, nem tudom. Én nem tudtam sajnálni, utána már én is csak tárgyként használtam. Teljesen jogosan érezte magát értéktelennek, de ezzé akart válni.


Egyébként attól, hogy neked nem törték össze a szíved, hasonló a helyzet. Te is olyan dolgokat igényelsz, ami nem alapvetően az orgazmus, hanem az, hogy ilyen jellegű figyelmet kapj. Valamit ezzel te is kompenzálnál, csak mást.

2021. ápr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!