Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki 3 hónap után teherbe esik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki 3 hónap után teherbe esik a pasijától, és utána elveszik feleségül, azok mennyire boldogak a házasságukban?

Figyelt kérdés
Nekem ne mondja senki hogy az ilyen nő nem direkt csináltatja fel magát, főleg ha már elmúlt rég 20, 30 éves.
2021. ápr. 12. 15:29
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
70%

Igen, 2 hónap után.


Mindkettőnknek volt hitelmentes lakásunk, munkánk. Megkérdeztem a párom, ő részt kíván-e venni a buliban, mert ha nem, egyedül vállalom. Ő akarta. Miért fáj ez neked? Az idő folyamatosan minket igazol, te meg csak fröcsögsz.

2021. ápr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
51%

4 év még nem idő, kedves #11/12...

Nem fáj. Engem inkább aggaszt. Nem csak miattad, hanem úgy zusammen. Elég itt lenni a Gyk-án, és rájössz micsoda káosz van a világban párkapcsolatok terén. A gyermekekre ható hosszútávú hatását meg még nem is említettem.

2021. ápr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon kedves vagy, de törödj a saját dolgoddal, még "zusammen" sem kell.
2021. ápr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
41%

Pedig kell zusammen foglalkozni ezzel. Ez egy fórum, ahol fiatal huszonéves nők is vannak. Tanulhatnak a velemenyekbol, tanulhatnak mások pozitív avagy negatív élet tapasztalataiból.

Torodok a saját dolgaimmal is, lehet túl sokat is. Lehet ezért szeretném azt, h mások könnyebb/jobb életet tudjanak élni. Ahhoz pedig rengeteg tanulás kell. Akár itt.

2021. ápr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
47%
Több ilyen nőt is ismerek sajnos🤮 A többség igen, szándékosan esett teherbe titokban, hogy ezzel próbálja megfogni a pasit. Van ahol lett esküvő, de nagyon hamar el is váltak. Mindegyiket elhagyta már a férfi ( volt eszük), és a csajok egyedül szívnak a poronttyal. Aki ilyen felelőtlen és önző, az meg is érdemli a sorsát.
2021. ápr. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
33%
Nem a 34 év durva, hanem az hogy felcsináltatja magát olyannal akit alig ismer és erre a szánalomhalmazra még büszke is. Nettó ostobaság.
2021. ápr. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
51%

"Lehet ezért szeretném azt, h mások könnyebb/jobb életet tudjanak élni."


Ha ezt őszintén gondolod, akkor mindjárt kezdheted azzal, hogy- függetlenül attól, hogy egyetértesz-e másoknak a SAJÁT életükben hozott döntéseivel, - ezentúl kulturált hangnemben szólsz hozzá, írsz véleményt, reagálsz vagy kérdezel, ahelyett a gúnyos, lekezelő, általánosító és ismeretlenül ítélkező megnyilvánulás helyett, amit itt eddig olvastunk tőled.


Kezdd magaddal a világ jobbá tételét, és mutass ezzel jó példát másoknak.

2021. ápr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
56%

"felcsináltatja magát olyannal akit alig ismer és erre a szánalomhalmazra még büszke is"


Úgy tűnik, az érzelmi intelligenciádon kívül a logikádon is lehetne mit csiszolni.


Újat mondok azzal, hogy rengeteg olyan párkapcsolat van, amiben a két ember már hosszú hónapok, időnként évek óta ismeri egymást, mire összejönnek?

2021. ápr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
55%
Én vagyok az élő jó példa, nem kell elkezdenem. 😊 Nem véletlenül volt a hangnem, a gúny. Nem fogok senkit sem simizni, ha meggondolatlan hulyeseget csinál! És két hónap után gyermeket vállalni az! Lehet neked szerencséd volt/van, de ne ez legyen az általános gyermekvállalasi idő! Abszurd! Két hónap után... kamikázé... nem felelősség teljes döntés, hanem ugrás az ismeretlenbe. Nekem ne gyere ilyen fennkölt szöveggel, mert akkor butábbnak tűnsz, mint ahogy gondoltalak.
2021. ápr. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
57%

Nem azért hogy védjem..de nekem volt már olyan 3 honapos kapcsolatom amiben a srác olyan szintu es rengeteg élmenyt nyujtott es olyan mély volt a kapcsolatunk mint mással 5 ev alatt sem.(ez idon belul már együtt is éltunk, az elején lehozta ertem a csillagokat is, és majdnem belehalt a szakitasba)


A kapcsolat minősége számit nem az ido

2021. ápr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!