Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki 3 hónap után teherbe esik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki 3 hónap után teherbe esik a pasijától, és utána elveszik feleségül, azok mennyire boldogak a házasságukban?

Figyelt kérdés
Nekem ne mondja senki hogy az ilyen nő nem direkt csináltatja fel magát, főleg ha már elmúlt rég 20, 30 éves.
2021. ápr. 12. 15:29
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
83%

Még mindig jobb idősebb korban saját lakásban, bizonyos szintű egzisztenciaval bevállalni mint fiatalon, sokan pl egyetem mellett próbálják.. igaz a 3 éves szakot 5. éve vègzi.

Mások vagyunk mások a prioritások.

Jelen helyzetben én se sokat vàrnék.

2021. ápr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
17%

"részt kíván-e venni a buliban, mert ha nem, egyedül vállalom" - ez neked a felelősség teljes döntés??! 🤣 Szerencsétlen faszi.. sok választást hagytál neki. 😊

Hagyjuk. Nekem te már ne gyere semmivel. Agresszív, manipulálo, és rettenetesen önző ember vagy.

2021. ápr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
84%
Az miért manipuláció ha megkérdezi hogy valamit akar e vagy sem?!
2021. ápr. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
41%

"Lehet neked szerencséd volt/van, ..."


Igen, sok mindenben szerencsém volt az életben, de a hangvételed kapcsán írt hozzászólásom volt itt az első, tehát nem az vagyok, akinek a története kapcsán az eddigi "észrevételeidet" írtad.


"Nekem ne gyere ilyen fennkölt szöveggel, mert akkor butábbnak tűnsz, mint ahogy gondoltalak."


Szerintem nem volt fennkölt. Annyira gondolsz butának, amennyire akarsz. Nekem semleges a véleményed.

2021. ápr. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
10%
Nem azt kérdezte, akarja e a gyereket #23... Azt már ő eldontotte, h megszuli, megtartja. A férfinek nem adott döntés jogot. Na ez a durva.
2021. ápr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
26%
18. Az semmit sem jelent, ha volt előtte ismerettség. Az mindig felszínes, mivel nem elég közeli a viszony. Egy párkapcsolatban megismerni valakit teljesen más dolog.
2021. ápr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
90%

Barátnőm is pár hónap után esett teherbe. Becsúszott, az esemény utáni nem hatott.

Megtartották, közös elhatározás volt. Még a szülés előtt össze is házasodtak.

Ennek ha jól számolom 9 éve, és úgy turbékolnak, mint a friss szerelmesek. Nagyon összeillenek.

Sajnos sokkal több olyan párt ismerek, ahol hosszú évek után vállalták a gyereket, és pár hónap alatt tönkrement a kapcsolat.

2021. ápr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
88%

"A férfinek nem adott döntés jogot. Na ez a durva."


Szerintem meg tudod, hogy mi a durva?


Hogy annak ellenére, hogy a férfinak épp úgy lehetősége és felelőssége a védekezés, ha szexuális életet él, és nem, vagy még nem szeretne gyereket, a konkrét történet kapcsán nem azon rugózol, az általad idézett - szerintem ocsmány - "felcsinál" szót használva, hogy valaki felnőtt férfi létére felelőtlenül felcsinált két hónapos ismeretségben egy nőt, akit alig ismer, és akinek, ha nem akarná, vagy bármilyen okból nem tudná felnevelni a megfogant babát, akkor egy abortuszt kéne átélnie annak minden testi és lelki következményeivel, vagy végigcsinálni egy terhességet, egy szülést, és aztán örökbe adni a saját gyerekét.


Nem mérsz esetleg egy kicsit kettős mércével?

2021. ápr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
72%

Nem ismerek ilyen párt, és én sem vagyok ilyen szituációban, de azt gondolom, semmire nincs garancia. Egy több éve jól működő kapcsolati s végződhet válással a gyerek születése után, és egy olyan kapcsolat is működhet jól - a fenti példák igazolják - ahol a gyerek nagyon hamar jött. Ha a felek közösen hozzák meg azt a döntést, hogy egy friss kapcsolatba is vállalják a becsúszott gyereket, ahhoz senkinek semmi köze. Nem lesz attól a gyereknek rosszabb, elvégre ahogy írtam, semmire nincs garancia.

A kérdezőből meg csöpög a rosszindulat. 2 tippem van. Ha a kérdező nő, akkor a kiszemelt csávó más nőnek csinált gyereket friss kapcsolatba, a nőt elvette és most boldogan élnek. Ha a kérdező férfi, akkor a kiszemelt nőnek más pasas csinált gyereket, hozzáment és most boldogan élnek. Mindegy is, a kérdezőnek ígyis-úgyis savanyú a szőlő.

2021. ápr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
0%
#28. Megy itt a kapálózás ezerrel. Konkrét szitu lett elmeselve. Amiben hosnőnk verte a mellét, h ő 2 hónap után vállalt gyermeket. 34 évesen. Azt még elregélte, hogy ha idáig terhes akart volna lenni, azt már rég megtehette volna.... Aham, mint most... Nézd Béla, terhes vagyok, megtartom, ha részt akarsz venni a felnevelésében, akkor ok, hanem, akkor felnevelem én egyedül. Az ilyen nő szted áldozat? Az ilyen nő szted idáig nem védekezett? Vagy nem slattyogott el abortuszra? Undorító, számító. Gondolom most a férfi megfelelt minden elvárásnak, vagy, hallotta a vekkert, a biologiai vekkert. És igen a férfit védem, mert vannak számító nők. De mondjuk pofára esnek. Szal, az igazság mindig győz. Vagy így, vagy úgy, de az ilyen agresszív, önző libák megkapjakba jutalmuk, nem pozitív értelemben. 😊
2021. ápr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!