Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már van másik párom a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már van másik párom a férjem mellett. Ti hogy oldottátok meg míg nem válatatok el?

Figyelt kérdés

Válás előtt vagyunk. Már van másik párom egy ideje csak titkoljuk az én oldalamról. Én már ismerek pár ismerősét, rokonát.

Neki is van gyereke és nekem is.


2021. ápr. 12. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Vacsora megvolt, elmosogatva is szerintem el van, mert különben az urad rágná a füled csináljad meg, ergo nem tudnál ide ilyeneket kiírni.

Gyerekek már ülnek a tv előtt, férjednek kész a sör, virsli kombó meccs neki is bekeresve a tableten, te meg kiosontál a konyhába kiírni ezt a provokálós kérdést.

Szép volt!

2021. ápr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Ez romantikusan indulo egy kapcsolat :D
2021. ápr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

#1 A mosogatást a gép végzi, amit még egy férfi is be tud pakolni (nem mindegyik de elég sok), urunk nincs, a férjeink meg nem feltétlenül a virslis-sörös-meccses kategóriából kerülnek ki.

A többi stimmel. Provokáló kérdés, de nem úgy ahogy te érted, hanem szokás szerint pasi írta egy sztereotipikusan elképzelt buta nő bőrébe bújva a hülyenős kommentekért.

2021. ápr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A mosogatást a gép végzi, amit még egy férfi is be tud pakolni "

Mi nem vagyunk sznobok és kézzel mosógatunk !

2021. ápr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 a tanulás is sznobizmus lehetett nálatok. Na mosÓgass csak tovább.
2021. ápr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
5.Építész mérnők vagyok , de anyám megtanított mosogatni kis gyermek koromban, ezért nem fogok áramot és vizet pazarolni mivel adott a 2 kezem amivel szépen elvégzem ezt a folyamatot .
2021. ápr. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Huh ez az építész mérnők nagyon fájdalmas 😮😀

Egyébként diploma meg minden fityfene nélkül is lehet tudni hogy a gép sokkal kevesebb vizet fogyaszt mint a kézi mosogatás... és az áramfelhasználása is kb. semmi a mai gépeknek.

Na de ez már nagyon off ami az eredeti kérdést illeti.

2021. ápr. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!