Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézik le azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le azokat a nőket, akik gazdag pasit akarnak?

Figyelt kérdés

Nem férfi társainkat akarom megbántani, félre ne értsetek. Minden tiszteletem azoké a férfiaké, akik rendesen bánnak a feleségükkel, gyerekükkel! Nem hagyják őket cserben.

DE!

Mennyi elvált nő van, akit elhagyott a pasi, csak a nőre maradt az egész gyereknevelés, a pénzkeresés, a férfi elviszi a gyerekeket hetente egyszer egy programra. Hát hű de nagy munkát rak bele a gyereknevelésbe. Az anyagiakról nem is beszélve. A férfi egy másik nővel kezdi újra életét. És nagyon sok házasság megromlik, elválnak, vagy csupán élnek egymás mellett és veszekednek.

Ezek után még a nőket kritizálják, hogyha egy gazdagabb pasit választanak, mekkora egy pénzéhes r.banc, csak azért mert egy biztos jövőt akar magának. Egy pénzes férfinél nem fordulhat elő, hogy kevés gyerektartást fizet, és ameddig együtt vannak, és a nő dolgozik, addig szépen teszi féle a pénzét, hogy ha elválnak, akkor is jó életkörülményeket tudjon biztosítani a gyerekeinek és magának is.



2021. ápr. 14. 15:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
74%
Aki biztos jövőt akar, az teremtse meg magának! Nem a gyerektartásból kell élni. Az a legszánalmasabb amikor a nő pereli apukát hogy fizessen több gyerektartást, mert nehéz megélni egyedül, de azért műpilla, műköröm, cigaretta megy ezerrel.
2021. ápr. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem nézek le senkit ezért de azért pár dolgot tisztázzunk!


1. Amit írsz hogy sok pasas lelép és az anya sz@rban marad, igen van ilyen. De az se korrekt ha egy válás után az anya azért akar gazdag pasast és keres szándékosan pénzes hogy őt és a gyerekét pénzelje. Nana! Nem az új pasas dolga anyukát meg a porotyát pénzelni, neki semmi köze hozzá.


2. Írod hogy a pénzes pasi akitől elvált az sok gyerektartást fizet. Ez nem így van! Számos ismerősömnél a pénzes apuka alig fizetett a gyerekre. Nem azért mert nem lett volna lóvé.

Nekem elváltak a szüleim anno, faterom nem gazdag de azért elég jómódú (mondjuk anyák is jól keresett/keres talán még jobban is) DE NEM akart rendesen fizetni. Úgyhogy anyámnak taktikazni kellett hogy fater igenis fizessen a gyerekeinek rendesen. Pl ő a jövedelme egy részét be se vallotta. Na tessék. Pénzes pasas fizet...aha.. már aki.


Van aki kevesebett keres de sokkal korrektebben all a gyt-hez. Ez van. Ez emberfüggő IS.


Tehát en nem nézek le emiatt senkit, de ne keverjük a szezont a fazonnal.

2021. ápr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
85%

Vagy például nőként te is tanulhatsz, és lehet olyan munkád, hogy ne a pasiktól függj. Ja, hogy ahhoz lusta vagy? Hát, akkor ne csodálkozz, hogy lenéznek.

33N

2021. ápr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
60%

Mert vannak akik nem úgy állnak hozzá mint az utolsó. Hanem régimódibban. Vagyis, hogy a férfi tartsa el a családot. A nő meg foglalkozzon a háztartással😊

Aki megcsinálja a háztartást az szerintem nem aranyásó, hanem egy jó feleség. Én attól vagyok rosszul mikor apuka hazajön este és magának csináljon vacsorát, mosogasson el. Úgy hogy a nő egész nap otthon van🤔

2021. ápr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

14:a mai világban ez a régi szemlélet kb. orosz rulett, az a baj. Amikor a házasságok több, mint fele válással végződik, a maradéknak is elég jelentős hányadát csak a muszáj tartja össze, saját magával baszik ki az a nő, aki 100%-os anyagi függőségben tartja magát. De nem kell, hogy válás legyen, a férj lebetegedhet, meghalhat, akkor mit csinál egy ilyen nő? Ott van 40+ évesen pár gyerekkel, életében egy percet nem dolgozott, szerinted milyen munkahelyre fog kelleni? Ha a férj szeretőt tart, nem tiszteli, nem tud lépni, mert nincs miből. Nincs nekem bajom a htb-kkel, biztos jó nekik, de csak amíg minden oké a kapcsolatban. Amint valami gond adódik, óriási hátrány lesz, hogy eltartott volt.

Én szeretem a férjemet, nincs gond a házasságunkkal, sose voltunk komolyabb válság közelében sem, de nyugodtabban alszom úgy, hogy tudom, bármi adódik, én is meg tudok állni a lábamon, és el tudom magunkat tartani.

2021. ápr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
76%

"Én attól vagyok rosszul mikor apuka hazajön este és magának csináljon vacsorát, mosogasson el."


Hívjunk mentőt, retardált?

2021. ápr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
23%
Magadnak te kreten😁
2021. ápr. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!