Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Igazi herceg vagy, és valakin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Igazi herceg vagy, és valakinek az is leszel, ha nem is nekem" "Te nem egyszerűen jó pasi vagy, hanem szuper pasi" és hasonlók. - Amikor ilyen szövegeket kap valaki, az arról szól, hogy tényleg ilyennek látják, vagy egy lúzer, akit szánnak?

Figyelt kérdés
(komoly szándékú ismerkedés során, nem egyéjszakás műfajban)

2021. ápr. 22. 22:45
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Hidd el, akkorák nincsenek, mint köztem és köztük :)
2021. ápr. 23. 01:51
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Milyen "egy hetero a komolyabbik fajtából" szerinted? (Offtopic, de már érdekel.)
2021. ápr. 23. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Sajnos ez kevés információ ahhoz, hogy válaszolni lehetne rá.


Ha gondolod, akkor még kérdezek :)

2021. ápr. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Lacás1976 ***** válasza:
100%

Tényleg kevés az infó

Ez a mondat olyan lerázós, szakitós dumának tűnik nekem....

2021. ápr. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
55%

"Igazi herceg leszel,"szuper pasi vagy""


Hát, öregem ez elég gáz szöveg!

Felnőtt ember inkább kellemetlenül érzi magát.

Én nem venném komolyan

2021. ápr. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Lefordítom: "Tudsz udvarolni, de valami mégis hiányzik."
2021. ápr. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
#16-os: ott a pont. Nekem is ez jött át.
2021. ápr. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de süt rólad a Toxic masculinity és a Internalised Homophobia, + nem vagy tisztában azzal hogy milyenek a melegek, a legtöbbünk (mert én is az vagyok) olyan mint egy átlagos hetero, nem összesen vagyunk azok a sztereotípikus melegek, vannak olyanok is, de velük sincs semmi baj. Ami azt illeti hogy te annyira eltérő vagy, nem hiszem hogy igaz, mivel a melegek többsége pont ezt keresi egy férfiban főleg Magyarországon ahol mindenki a férfiasság nagy zászlaját ringatja, azt a férfiasságét amit ránk erőltetett a társadalom. Lehet hogy valaki az a sztereotípikus meleg, de ő legalább teljesen elfogadja önmagát, és nem fél kiálni a saját személyisége mellett, őt nem érdekli az hogy mit fog róla gondolni peti vagy Zsuzsi ha be festi a körmét, mert ő tudja hogy az csak festék, semmi más csak ragasztóból és színező anyagokból áll össze, az egy eszköz amivel elérhetünk valamit, ennyi a feladata. Honnan veszem hogyan még mindig nem fogadod el önmagad? Onnan hogy a írásod alapján lenézed azokat a melegeket akik nem férfiasak, egy olyan férfi aki teljesen tisztában van a saját magával és a szexualitásával, önmagát adja az nem nézi le azokat a melegeket akik nem férfiasak. Már értem miért hagyott téged ott az a 2 srác. Először tanuld meg szeretni és elfogadni önmagad, mert hogy várhatod el mástól hogy szeressen ha te magad sem vagy képes rá. Ne sertés ként vedd ezt a egészet, inkább épülj belőle. De tudom most mit érezhetsz, gyűlöletet az miatt amit írtam, és ez a érzés a hazugság detektora, mert igazam van és te legbelül tudod, így küzdeni és visszavágni akarsz mert nem jutottál el a teljes elfogadáshoz. Tudod hogy igazam van ezért is érzed legbelül azt a dühöt.
2021. ápr. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Sértés*
2021. ápr. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem érzek gyűlöletet, és visszavágni sem akarok (na látod, mindkettő pl. tipikus meleg reakció, 10-ből kilenc meleg itt tart, mert annyira lelki sérültek)

viszont nagyon mellélősz, ha akarod, privátban tételesen felsorolhatom neked, mi mindenben térek el a melegek legtöbbjétől, külön-külön is, e egyben nézve főként kakukktojás vagyok

nem nézek le amúgy senkit, az elvem élni és élni hagyni, nem mindennel tudok azonosulni a melegek között sem, és a világban sem, de úgy gondolom, senkit nem szabad üldözni, vagy bántani, főként ha csak békében próbál élni, és nem provokál másokat, illetve nem árt másoknak


a toxikus férfiasságon viszont jót nevettem, sok mindent mondtak már rólam, de hogy macsó lennék, azt nem :D

2021. ápr. 24. 00:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!