Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, akik nem akarnak gyereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik nem akarnak gyereket! Ha sosem találnátok olyan férfit aki normális, és nem akar gyereket, akkor mit tennétek?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 24. 11:01
A kérdező szavazást indított:
Keresnék egy férfit, aki akar gyereket és beadnám a derekam, hátha jó magaviseletű gyereket szülnék...
Maradnék egyedül örökre!!!
46 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%

Ha valaki tényleg az igaz szerelmem és a lelkitársam az elfogad olyannak amilyen vagyok, elfogadja hogy nem akarok gyereket.


Normális férfiak amúgy sem a gyerek miatt szeretik a nőket, hanem önmagukért.


Amúgy meg ahogy elnézem milyen "apák" átlagban a mai magyar pasik, nem lesz nehéz olyat találni aki nem akar.


Aki meg elszalasztja a szerel.et azért mert a nő nem akar gyereket, az majd csinál 1-2-3 purdét egy olyan nőnek akivel a gyerekcsináláson kívül nem jön ki, pár év múlva elválnak, más neveli fel a kölykeit , ő meg fizeti a gyerektartást. Ribiről ribire száll és nem lesz boldog.


Szóval senkit nem íjesztesz meg azzal, hogy azt próbálod sugallni, hogy az a nő aki nem akar gyereket az nem kell senkinek.

2021. ápr. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%

Egyrészt a gyerek semmilyen magaviseletűnek nem születik, hanem magatehetetlen csecsemőnek. Jó magaviseletűnek nevelni kell, értelemszerűen aki nem akar gyereket, az gyereket nevelni sem akar.

Másrészt, aki valójában nem akar gyereket és csak kényszerből szül, annak fixen folyamatos feszültség, vita lesz a családjában, a gyereket tehernek fogja érezni. Nem értem miért tenne ilyet bárki is.

2021. ápr. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%
Én úgy vagyok vele, hogy ha a leendő párom/férjem "bekattanna", és mégis akarna gyereket, örömmel írnám alá a válási papírokat. Az én véleményem nem fog változni, és nem vállalnék gyereket hogy csak ő legyen boldog, én meg "szenvedjek".
2021. ápr. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%

"hátha jó magaviseletű gyereket szülnék"

:D

Kérdező, a gyerekek nem úgy működnek, mint a guppik, hogy néha megeteted őket, meg kicseréled a vizüket oszt' majd a csillagok állása eldönti milyen emberek lesznek

2021. ápr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Vannak azért gyerekek, akik sokkal nyugisabbak... Meg vannak akik hiperaktívak és hiába neveled őket, nem lehet velük bírni.
2021. ápr. 24. 11:33
 6/24 A kérdező kommentje:
Az 1# válasz meg nagyon nagyon tetszett, nagyon hasznosakat írtál😊
2021. ápr. 24. 11:33
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
Van elég férfi aki nem akar gyereket, csak őket nem piszkálják ezért, úgy mint a nőket.
2021. ápr. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
83%
Maradnék egyedül.
2021. ápr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
20%

"Ha valaki tényleg az igaz szerelmem és a lelkitársam az elfogad olyannak amilyen vagyok, elfogadja hogy nem akarok gyereket."


Tehát ő igazodjon a te igényeidhez, mert ha nem akkor nem is szeret. Érdekes felfogás.

2021. ápr. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%

Már leírtam itt párszor, mi úgy jöttünk össze, hogy egyikünk sem akar gyereket.

Én alkalmatlan vagyok rá, plusz a csecsemőktől gyerekkorom óta zsigerileg undorodom (majd pszichológussal lesz egy jó köröm erről). A többit nem írom le miért nem, szerintem már a mentális alkalmatlanság is elég, nem vagyok hiú-ugye sok ember azt hiszi a nők hiúságból nem akarnak gyereket, hát nem egy iszonyat csinos több gyerekes édesanyát ismerek.

tizeniksz év után élettársam mantrázni kezdte, hogy de neki kell gyerek.

Mindegy hogy velem mondjuk mi történik (már majdnem negyvenhez érünk) ebben a az eü káoszban itthon, essek csak teherbe.

Valószínű rá fog menni a kapcsolatunk, mert borzalmasan kezeli ezt az egészet. Még az amikor először mondta, hogy gyerek gyerek, akkor arra gondoltam, hogy végül is belevághatunk.

Mindegy, nem írom le az egészet, de megundorodok lassan a párkapcsolatoktól is. Szóval én ezután a kapcsolat után már nem akarok ezen erőlködni.

Nagyon el tudok lenni a saját világomban, csomó minden érdekel, el tudom magam foglalni. Szeretek egyedül lenni. Tehát én nem félek attól, hogy hú egyedül maradok. Végül is egy ideje egyedül vagyok a kapcsolatban is :D

Én csak ezt a fajta gyúlöletet nem értem, amit főleg férfiak táplálnak ah ozzánk hasonló nők iránt. Amikor kisebb voltam folyamatosan azt hallottam akár viccelődés szintjén, akár komolyan, hogy a nő magának vállal gyereket, a nők akarnak csak gyerek, jaj szegény férfirá rátukmálják a gyereket a nők.


Most hogy egyre több nő nem akar gyereket, mert fel meri vállalni, ugyanezek a férfiak habzó szájjal ócsárolják a nőket.

2021. ápr. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!