Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, akik nem akarnak gyereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik nem akarnak gyereket! Ha sosem találnátok olyan férfit aki normális, és nem akar gyereket, akkor mit tennétek?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 24. 11:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, nekem nem lehet gyerekem, de ha lehetne sem akarnék. Az élettársamnak lehetne gyereke, de ő sem akart sosem. Úgyhogy "jól kifogtuk egymást".
2021. ápr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Az exemet annyira szerettem hogy majdnem elkövettem azt a hibát, hogy minden ellenérzésem ellenére engedjek az akaratának és legyen gyerekünk. Aztán utolért az agyam is, és végiggondoltam hogy amíg én komolyan fontolóra veszem az ő kedvéért a gyerektémát, ugyanakkor ő sosem mondana le az én kedvemért róla. Ezt nyomatékosította is egyre sürgetőbb határidőkkel.

Átgondoltam... neki sokkal fontosabb volt a szabványos élet, a társadalmi elvárások, beleértve egy meg nem született gyereket is, mint én, az igényeim, a szerelmünk vagy a kapcsolatunk. És így, ezért mégsem akartam feladni saját magam meg a saját álmaim.

Végül örülök hogy így döntöttem, mert szakítás után olyan dolgokat is kezdtem meglátni amit szerelmesen, együtt járva nem láttam és ha fokozatosan rombolják a kapcsolatunkat a háttérből én maradtam volna egyedül az általa kívánt gyerekkel a végén.


Nagy tanulság volt számomra hogy ne adjam fel magam más kedvéért. Én nem vágyom anya szerepre, több érvet, tényezőt figyelembe véve döntöttem így.

Ebből pedig egyenesen következik a válaszom is: inkább egyedül, mint olyan szerepbe kényszerítve amit nem akartam.

2021. ápr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

#22 teljesen egyetértek.


Szögezzük le, hogy a testem nem játék.

A gyerek sem játék.

Ha egy nő nem akar gyereket, nem szabad hagyni, hogy belehajszolják, meg erőltessék.

2021. ápr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
22# nagyon igaz amit írtál!!
2021. ápr. 25. 08:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!