Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Milyen érzés, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Milyen érzés, ha a pasinak csak szexre kellettetek?

Figyelt kérdés
Ti pedig szerettétek őt, de csak használati tárgynak nézett titeket?
2021. febr. 7. 21:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Nemtom, akinek szexre kellettem azt én is csak biopénisznek használtam. Rugalmas vagyok ilyen szempontból, túl lassan leszek ahhoz szerelmes, hogy megviseljen, ha valakinek csak ilyesmire van szüksége. Gyakorlatilag olyan, mintha alapvetően sörözni mennék egy kocsmába, de valaki meghívna egy felesre is.
2021. febr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Jó. Nem szeretek főzni.
2021. febr. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Sz@r.
2021. febr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Csak? Mit meg nem adnék érte, ha legalább arra kellenék! A "szeretést" mondjuk cseréljük vonzalomra, nem vagyok egy szerelmes típus, és nem is igénylek többet. Szóval kifejezetten örülök is, ha nem kell mászkálnom, közös programokon részt vennem vele, sem kiszolgálnom, sem család, barátok, rokonok, ismerősök előtt "vizsgáznom" stb.
2021. febr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
Legjobb! Nincs kötöttség.
2021. febr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Fájdalmas. De ez elég egyértelmü szóval nem értem a kérdést.
2021. febr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az érzés kölcsönös volt.
2021. febr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Buta. De tetszik az #1es felfogása, lopom!
2021. febr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
Megalázó
2021. febr. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%

Az a helyzet, hogy nekem ez a fiatalkoromból kimaradt. Nem voltam menő csaj soha, nem is öltözködtem úgy, hogy bárki aki rám néz, azonnal felálljon neki, mellem se nagy, szóval meg voltam róla győződve, hogy ha valaki hozzám közeledik, az nem csak szexet akar. Nem sokan közeledtek, de mindig komoly kapcsolat lett belőle, szóval ez nagyon sokáig így is volt. Épp ezért jó nagy pofára esés volt, amikor először közölte velem egy férfi, hogy neki csak szex fér bele és virágnyelven még azt is tudtomra hozta, hogy kb. egy alkalomra gondolt. Olyan tapasztalatlan voltam ilyen téren, mint egy szűz lány, szóval nagyon magam alá zuhantam, elsősorban azért, mert én totálisan szerelmes voltam ebbe a férfibe.

Egyébként ezzel gyakorlatilag lepattintott, azt mondta, félt engem, nem tart erre alkalmasnak. Később megkeresett sokkal nyíltabban felvállalva, hogy csak szexet akar. Akkor már nem mondta, hogy egy alkalomra. De valószínű túl sokat dumáltam, mert végül ghostingolt és ekkor se feküdt le velem.

Amikor megértettem, hogy tényleg nem jelentettem neki semmit, akkor belementem innen gyakoriról valakivel egy szexkapcsolatba. Mivel már így kezdtük, nem volt benne semmi meglepő, hogy csak szexet akar. Fiatalabb is volt nálam, én se tudtam volna vele elképzelni többet, nem is voltam túl az egyes szűmú pasin. De ennek ellenére számomra megalázó volt ilyen felállásban a szex, úgyhogy nem kértem repetát.

Egy év múlva felszedtem egy pasit, aki már régóta bókolt és közöltem vele, hogy csak szexet akarok. Megmondom őszintén, addigra gyakorlatilag már magamra is csak úgy tudtam gondolni, mint egy eldobható tárgyra, emiatt váratlanul ért, hogy ez a férfi sokkal többet látott bennem. Hiába mondtam neki, hogy nem vagyok túl az egyes számú férfin, ő mégis komoly kapcsolat felé terelte ezt az egészet és eleinte tetszett az, hogy mennyi szeretetet kapok tőle, de a szex pocsék volt és nem tudtam viszonozni az érzéseit.

Mindent megpróbáltam, hogy beleszeressek, még az a hülye tarot kártya is, amiben nem hiszek, sorozatban kidobta, hogy hamarosan nagyon szerelmes leszek. Hát az lettem, csak nem úgy, ahogy terveztem. Az egyes számú pasi nagy valószínűséggel meglátott engem a hármas számúval valami randinkon, mert hirtelen a semmiből, 1,5 év szünet után utánam nyúlt, lerohant a munkahelyen és megcsókolt, aztán 2 nap múlva lepattintott azzal a szöveggel, hogy ő nem akar szexkapcsolatot, és soha nem lehet köztünk semmi, mert megzavartam őt, túl fájdalmas volna és nem lenne vége soha. Hozzáteszem, nem volt független. Többször nyúlt utánam, mást se hallgattam tőle addig, hogy csak szexet akar. Hát ez lett a vége. Ez az utolsó, ez mindent vitt, majdnem az életemet is.

2021. febr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!