Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő most mit szeretne?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen megismerkedtem egy férfivel. Elégge kedves velem néha már túlságosan is. Sokat bókol dicsérget, szexuális jellegű utalásokat is tesz egész nap amikor velem van. Azt gondoltam hogy ő ilyen típus de utána láttam hogy párkapcsolatban él, a facebook-on voltak is fent a barátnőjével aktuális képek. Miért viselkedik így velem ha közben kapcsolatban van?

2021. ápr. 27. 23:04
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
31%
Egy?... Nevetnem kell. Jó tapasztalatom nekem még férfival nem volt, és mikor azt hittem, hogy van, akkor estem leginkább pofára. Férgek.
2021. ápr. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
95%
Most ez komoly? Nőgyűlölők után jönnek a férfigyűlölők? Nő vagyok, feminista, de komolyan mik ezek fekete-fehér férfigyűlölő válaszok??? És felpontozva? WTF?
2021. ápr. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Engem inkább azbérdekelne hogy más is tapasztalt-e már ilyet és hogy ez miért lehet?
2021. ápr. 27. 23:26
 14/29 anonim ***** válasza:
29%
Mert mind ilyen. Némelyik diszkrét és legalább nem pofátlanul dugja meg fejben a kolleginát naponta 100x. Az nem azt jelenti, hogy nem kapná el szíve szerint. És előbb - utóbb szinte mind enged a farkának. Ez van.
2021. ápr. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
83%

pffff.... hát ne csodálkozzatok, hogy csak rossz tapasztalataitok vannak a férfiakkal... akiknek ilyen a mentalitásuk mint nektek, meg is érdemlik!

Nő létemre rendesen nekem esik rosszul ez a sok mocsok, ami összehordotok az ellenkező nemről..

2021. ápr. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
79%
Tapasztaltam. Én voltam a 8 éves barátnő. Aztán a kolléga lett egy hét leforgasa alatt az új barátnő, mert kiraktam.
2021. ápr. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
19%

Kérdező, a "fekete-fehér férfigyűlölő válaszok" szerinted miről szólnak? Én sem voltam az, ugyanolyan kis naiv voltam mint Te vagy. A férfiak tettek olyanná, amilyen most vagyok, és a én, és a enyémhez hasonló válaszok azt üzenik Neked, hogy igen, hajaj, de mennyi ilyet tapasztaltunk már, és azért lehet, mert a férfiak aljadékok és megbízhatatlanok. Sem a szerelmed, sem a szereteted, sem az emberi érzékeid, sem az együtt töltött x év, semmi nem garancia arra, hogy egy nap nem szúrnak hátba.


Ilyenek. Több nem telik tőlük, és rettentő naiv vagy, ha azt hiszed, hogy bármiféle erkölcsi értékrend vagy jóérzés van bennük. Addig van bennük, amíg érdekükben áll, aztán, ha nem áll érdekükben, elfeledkeznek mindenről. Mert ilyenek.

2021. ápr. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
*az, csak gyengén ütöttem le a z betűt, bocs
2021. ápr. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
*értékeid, nem érzékeid
2021. ápr. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
90%

Azért elgondolkodtat hogy a férfigyűlölők nőgyűlölők is egyben? Mert ugye a megcsaláshoz egy nő is kell. De persze gondolom ez cseppet se számít mert hát a pasi a féreg.

A másik az hogy ti ilyenkor mit csináltok, leélitek az életeteket megkeseredve hogy mindenki hülye csak ti vagytok helikopter vagy lezbik lesztek?


Már muszáj volt odaszúrni, legyen már oka is az utálatnak. 👌

2021. ápr. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!