Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő most mit szeretne?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen megismerkedtem egy férfivel. Elégge kedves velem néha már túlságosan is. Sokat bókol dicsérget, szexuális jellegű utalásokat is tesz egész nap amikor velem van. Azt gondoltam hogy ő ilyen típus de utána láttam hogy párkapcsolatban él, a facebook-on voltak is fent a barátnőjével aktuális képek. Miért viselkedik így velem ha közben kapcsolatban van?

2021. ápr. 27. 23:04
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
17%

bocsi utolsó, ha a nő, akivel csalja a másikat, tudatában van, hogy mit tesz, akkor ugyanolyan féreg az is. Ha nem, akkor meg áldozat.

A férfi viszont egy ilyen szituban garantáltan tudja, hogy mit tesz, és azt is, hogy mások életével játszadozik, és rohadtul nem érdekli.

Ahogy ugyanezt eljátsszák ismerkedés közben is, csak addig játsszák meg, hogy a nő értékes a szemükben, amíg vagy meg nem kapják, vagy rá nem jönnek, hogy nem olyan vonzó testileg, mint szeretnék, és akkor hopp, ejtik minden jó tulajdonságával együtt, amiről addig áradoztak érdekes módon.

Sz@r, kéjenc népség.

100.000 férfiból jó, ha egy kivétel.

2021. ápr. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nemtől függetlenül elítélem a megcsalót és amennyiben a 3.fel tisztában van a helyzettel, bizony őt is. Mert ő is kerülhet még a megcsalt szerepébe 1x,de ebbe nem gondol bele. Csak ezzel sem értenek ám egyet sokan, mondván nem az a bűnös, akivel csalnak. Dede, bizony ő IS partner ebben. Ha senki nem feküdne alá a görény pasiknak, vagy nem döngetné a foglalt ribizliket, akkor kevesebb ilyen probléma lenne. Persze emberileg mind ugyanakkora 0 maradna, csak lehetőségük nem lenne csalni, aztán 1-2 elutasító pofon után vagy megtanulnák a farkukat meg a puncijukat a nadrágukban tartani, vagy korrekt módon lépnének le a szerintük szar kapcsolatukból.
2021. ápr. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
91%

Én elhiszem hogy van ilyen is. De ezek az általánosítások a sírba tesznek.

Azt azért be kell látni, ha valakit csak ilyenek találnak be akkor ott van valami bibi. Tippelgetni inkább nem fogok, de szerintem te érted hogy a dolgok 2 emberen múlnak.

2021. ápr. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
92%
Tetszel neki. Szereti a barátnőjét, de mivel 8 eve együtt vannak, megunja... Bár nem tudom, hogy lehet megunni azt akibe szerelmes vagy... Gyáva, mert nem meri elmondani neki, mert a barátnője biztos főz, mos és takarit rá. Te pedig biztos fiatal csinos csajszi vagy, akin látszik, hogy össze lehet zavarni. Egyszerűen mondd meg neki, hogy figyelj ha akarsz tőlem valamit, akkor mondd meg mert így hamarabb tudlak vissza utasítani és szégyelld magad, azért mert a barátnőd minden este hazavár te meg nekem bókolsz! Ennyit kell mondanod...
2021. ápr. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
17%
Az én tapasztalatom is az, hogy férfiban sose bízz! Lehet lepontozni, de attól még ez az igazság. Egyébként nem vagyok férfi gyűlölő. Viszont eleget megéltem már az életem során, hogy ezt ki tudjam jelenteni. Voltam én is ilyen kis naiv és tettek róla az évek, hogy reálisan lássam a dolgokat.
2021. ápr. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
48%

Eskü ezer százalék, hogy egy őrült férfigyűlölő ámokfutását olvastam itt végig. És bakker látom lelki szemeim előtt az gyűlölettől megráncosodott, résnyire húzott szemeit, ahogy nyálköpködve veri a billentyűzetet.


Komolyan, nőként mondom, hogy ilyenkor én égek hogy ehhez a nemhez tartozom


Égettem már meg magam, nem is egyszer, de hogy utáljam a férfiakat...kizárt :)


Elég idegbeteg embernek kell lenni és egyáltalán nem szerethetőnek, hogy ide jusson az ember. Kedves gyűlölködő, szerintem te nem voltál sosem egy bájos kis balerina, akit a csúf-gonosz férfiak tönkretettek, mert az ártatlan lelkedet mindig átverték. Te ilyen vagy, szerintem egy jó nagy szemölcs is ül az arcodon :)

2021. ápr. 28. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
63%

#26 valószínűleg ugyanaz az ember írta az összes ilyen kommentet.


Tény hogy vannak ilyen férfiak, de nem mind. Az hogy valaki sorozatosan ilyeneket választ valahol az ő hibája is.


Különben meg normális ember nem tud ennyi gyűlölettel együtt élni szóval biztosan mentális beteg.

2021. ápr. 28. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
72%

Ez egy ingyen szex lesz! Nem fektet be szinte semmit, munkaidőben elintéz, otthon meg megy tovább minden.

Ha érzelem nélküli dugást akarsz, ez a pasi kell neked.

2021. ápr. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Csak dugni akar, komolyat biztos, hogy nem! Csak akkor menj bele, ha megelégszel a szeretői státusszal, de szerintem ne tedd!
2021. ápr. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!