Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagyott, mással volt, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott, mással volt, most vissza jönne. Van még esélyünk?

Figyelt kérdés

Rengeteg volt köztünk a veszekedes foleg a feltekenysegem miatt.

Elhagyott meg ev elejen azota egyutt volt massal elvileg szerette is, de a nonek nem kellett, ki dobta.

Ezido alatt en kerestem megprobaltam megbeszelni a dolgokat, nem tudtam hogy mar massal van de akkor letiltott.

Most azt mondja szeret es nagyon hianyoztam neki, kezdjuk ujra.

Mit gondoltok mi lesz ebbol? Lehetunk meg ujra ugy, mint regen?


2021. ápr. 28. 08:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Neked még komolyan kéne? 🤮🤮
2021. ápr. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen. Nagyon szeretem, az en hibam is volt hogy vege lett.
2021. ápr. 28. 08:56
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Az egy dolog, hogy Te szereted, de ő nem szeret téged. Csak addig kellenél, amíg nem talál mást.
2021. ápr. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

Csak azért kellenél neki, mert a másiknál pofára esett. Ha ló nincs, szamár is jó.

A féltékenységed meg továbbra is működni fog, előbb ezen kellene dolgoznod.

2021. ápr. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
ugy van vele, jobb vagy, mint a semmi. ha a masik no nem dobja ki, eszebe se jutnal. ne alazd ennel tovabb magad es kuldd el a ..aba.
2021. ápr. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Hát, ha szeretnél pótlék lenni a másik nő helyett, akkor hajrá!
2021. ápr. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha már eleve nem működött a kapcsolat, mert betegesen féltékeny vagy, akkor miből gondolod, hogy úgy működni fog, hogy gyakorlatilag kiderült, van is okod a féltékenységre?


Előbb érj be egy komoly kapcsolatra és utána ismerkedj mással, ne az exszel.

2021. ápr. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
42%

Ha tudjátok, hogy mi volt a probléma és erről őszintén tudtok is beszélni, akkor működhet.

Ritja az, amikor valóban újra lehet kezdeni egy kapcsolatot. De van olyan, amikor pár hónap kihagyás döbbenti rá a feleket, hogy valóban hiányzik neki a másik és meglátja a problémákat.

Én még nem találkoztam olyan nővel, akinek el lehetett mondani, hogy mi rossz a kapcsolatunkban. Ha a magányában megérti a korábbi problémákat, akkor érdemes megpróbálni újra.

2021. ápr. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokra tartod magad. Ugyanez lesz a vége.
2021. ápr. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
NINCS!
2021. ápr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!