Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagyott, mással volt, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott, mással volt, most vissza jönne. Van még esélyünk?

Figyelt kérdés

Rengeteg volt köztünk a veszekedes foleg a feltekenysegem miatt.

Elhagyott meg ev elejen azota egyutt volt massal elvileg szerette is, de a nonek nem kellett, ki dobta.

Ezido alatt en kerestem megprobaltam megbeszelni a dolgokat, nem tudtam hogy mar massal van de akkor letiltott.

Most azt mondja szeret es nagyon hianyoztam neki, kezdjuk ujra.

Mit gondoltok mi lesz ebbol? Lehetunk meg ujra ugy, mint regen?


2021. ápr. 28. 08:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem véletlen voltál féltékeny, érezted, hogy nem vagy neki az igazi. Ne alázd magad tovább.
2021. ápr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
23%
Hát, én azt mondom, hogy egy kicsi esély azért van.. de ahhoz meg kell változnod, ne legyél féltékeny, mert azzal lecsökkented az értékedet a szemében. Ha nem vagy féltékeny, azzal azt üzened neki, hogy jónak tartod magad, és van önbizalmad. Lehet, hogy le leszek pontozva, de úgyis te döntesz, nem az itt pontozók. De nem tudom, hogy egyébként ő mennyire rendes pasi.
2021. máj. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az csak a dolog egyik fele, hogy te szereted őt. Bár ezt is pontosítani kellene, hogy mit szeretsz benne, ill. valóban szeretet-e vagy biztonságérzetet ad, kielégíti bizonyos igényeidet stb.? A dolog másik fele, hogy ő valójában mit érez ? Kell neki valaki, aki kielégíti bizonyos igényeit, gondoskodik róla (mint az anyja), segíti valamiben ?
2021. máj. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ezek után pláne féltékeny leszel. Szeretett mást, aztán mivel kirakták, most jó a szamár is. Majd elmenekül megint pár hónap múlva, te meg utálni fogod magad, mert kidobtad az értékes időd.
2021. máj. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha akkor se működött akkor most mitől fog felmelegítve?

Lapát, és keress olyan férfit aki a tenyerén hordoz. Neki add a szíved.

2021. máj. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet azóta?
2021. okt. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!