Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ma egy sikeres felnőtt nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ma egy sikeres felnőtt nő?

Figyelt kérdés
Szerintem: saját kocsi és lakás vagy ház, anyagi függetlenség, sok utazás és élmény a múltból. Kiterjedt baráti kör, kapcsolati háló, karrierben kézzelfogaható elért eredmények, jó kereset, stabil jövedelem. Bármikor el tud menni ahová akar, van szabadideje, emellett jó családanya. Családjára is szakít időt, de nem kötik szabályok, azt csinál amit akar függetlenül attól, hogy mit gondolnak mások. Én ilyen szeretnék lenni legalábbis most 21 évesen.

2021. ápr. 29. 07:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szép álom 😇
2021. ápr. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt 23 evesen erintettem meg, és 27 éves koromra értem el.

Már ki van fizetve a lakáshitelem, jól keresek, nem jelent gondot egy grandshopping túra, normál keretek kozott megvehetek bármit, utazhatok (ha nem lenne virus) es független vagyok

2021. ápr. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Tejszínhab még nem kéne mellé? :D Családjára szakítson időt, legyen karrierje, és még szabadideje is. Szuperül hangzik, de a valóságban azért nagyon nehéz ezt a hármat zsonglőrködni, mert ez olyan háromszög, mint a meme-ekben, hogy akkor válassz kettőt. Kb képregényhősnek kell lenni hozzá, hogy mindegyik maradéktalanul sérüljön (és még fiatal is legyél mellé), de sok sikert amúgy, őszintén.


Amúgy szerintem sikeres nő az, aki a saját elvárásainak és a saját elképzeléseinek megfelel. Valakinek az számít sikernek, hogy jól megy férjhez, másnak a karrier, megint másnak az, ha fiatalon sok gyereket szül, harmadiknak meg mondjuk a tanulmányai és a tudományos előmenetele. Én úgy gondolom, a feminizmus egyik nagy előnye, hogy nem kell egy sablonnak megfelelnünk, saját elképzeléseink mentén élhetjük az életünket és úgy teljesedhetünk ki, ahogyan az nekünk jó :)

2021. ápr. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
8%
Ilyen nő nem létezik. Egy nő akkor sikeres, ha olyan pasija van, aki eltartja.
2021. ápr. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%

ez egy ocska trollkerdes, nyilvan ennek a ferfi verziojara irta valami luzer fiucska, hogy most jol ‘beoltsa’ a noket, hogy mind sikertelen. hiaba irod oda, hogy no vagy, tudjuk, hogy nem vagy az, nagyon atlatszo az egesz.


egyebkent nem feltetlen irrealis elvarasok ezek, de nem mindegy, hany eves norol beszelunk. anyam 40 eves korara elerte ezeket. 30 evesen meg sehol nem volt toluk.


egyebkent meg nem kell feltetlenul mindenkinek ‘sikeresnek’ lenni, mondjuk nalam az auto abszolut nem a sikeresseg merceje, mert nincs ra szuksegem, nem erdekel a vezetes, ha kulfoldre utazom, repulo vagy esetleg vonat, ott meg tomegkozelkedem vagy taxizom. varoson belul szinten.

jol jon az auto, de nem mindekinek azert nincs, mert nem teheti meg.


a csaladanyasag szinten, enegm pl. baromira nem erdekel, hidegen hagynak a gyerekek meg a csaladalapitas. akkor en mar sosem lehetek sikeres a te merced szerint? bar igazabol mindegy is, mert nem edekel, xy random idegen mit tart sikeressegnek.

2021. ápr. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
54%
Számomra főként nőként legyen normális. Gondoskodó, hűséges, vidám. A diplomái meg a keresete nem érdekel, nem az határozza meg a nő sikerességét.
2021. ápr. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Sajnos egy nőnek többnyire választania kell a karrier és a családanyaság között, míg egy férfinak nem. Ugyanis hacsak a férjed nem marad otthon gyesen, te maradsz ki a munkából 2-3 évre, akár többször is, ha többet szülsz.

Szóval vagy a karrier, vagy az anyaság. Nekem van saját lakásom, autó nem kell, viszont mióta anya vagyok, ráadásul már egyedülálló anya, számomra a munkánál az a lényeg, hogy meg tudjam oldani a betegségeket, nyári szünetet és stabil legyen. A jó keresetet ennek az oltárán be kell áldoznom. Viszont mégis sikeresnek érzem magam, mert így is szívesen csinálom a munkámat és jó vagyok benne, illetve imádom a gyerekemet, vannak hobbijaim amikben kiteljesedem és van baráti köröm. Lehetnék gazdagabb, de én a sikert nem pénzben mérem.

2021. ápr. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Bármikor elmehet ahova akar ÉS családja is van?


Gondolom odaképzeled, hogy vagy bentlakásos házvezetőnőt/bébiszittert tart fent, vagy pedig legalább 2 db sima bébiszittere van..


Már eggyel is úgy kell zsonglőrködni, hogy előre lebeszéled, nem lesz beteg, nem jön neki közbe valami, ismernie kell a gyerekednek, tehát fix személy kell. Nagyon nehéz akkor is ez a bármikor dolog, ha futja bébiszitterre. Onnantól, hogy gyerek van nincs bármikor és bármennyi időre elmászkálás egyedül. Biztosan nem fogod otthonhagyni az érted síró beteg gyereket, mert a barátnőid grandshopping túrára mennének veled, illetve szoptatás alatt hozzád lesz nőve, különben apadni fog a tejed.. Meg random hívnak oviból, hogy Julika leesett a mászókáról és felszakadt a szája.. Onnantól, hogy gyereked van, nem lesz bárhova bármikor.


Szerintem a sikeres felnőtt nő dolgozik(olyat, amilyet szeret, fizetéstől függetlenül szívesen megy munkába), nem érdekből házasodott(haha ilyen 100ból egy van), van szabadideje a családja mellett, nem kell néznie, hogy mennyibe kerül az étel, amit a boltban vásárol(persze nézheti, ha az akcióvadászat vagy a spórolás a hobbija), és legalább egy hozzá őszintén közel álló ember van az életében, akire tudja, hogy számíthat.


Lehetne fokozni, hogy elutazik újzélandra, ha kedve szottyan, de szerintem az más, mint a sikeres nő, mondjuk lehet, hogy azért annyira nem irigylem, mint mondjuk egy szerelemből kötött házasságért.


Szerintem amiket én írtam, nagyon keveseknek adatik meg, de sokkal többen gondolják, hogy ők ilyenek, mint valójában.

2021. ápr. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
30%
#5 egyetlen válaszadó, aki képes volt átlátni a trollkodáson :D
2021. ápr. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Szerintem nem kell választani anyaság és karrier közt! Nővérem is megcsinálta, fél évenként váltották egymást a párjával, de amikor otthon volt a kicsivel akkor meg home office-ban dolgozott. Egyébként meg attól is nő egy nő, hogy nem csinál gyereket...
2021. ápr. 29. 09:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!