Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ma egy sikeres felnőtt nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ma egy sikeres felnőtt nő?

Figyelt kérdés
Szerintem: saját kocsi és lakás vagy ház, anyagi függetlenség, sok utazás és élmény a múltból. Kiterjedt baráti kör, kapcsolati háló, karrierben kézzelfogaható elért eredmények, jó kereset, stabil jövedelem. Bármikor el tud menni ahová akar, van szabadideje, emellett jó családanya. Családjára is szakít időt, de nem kötik szabályok, azt csinál amit akar függetlenül attól, hogy mit gondolnak mások. Én ilyen szeretnék lenni legalábbis most 21 évesen.

2021. ápr. 29. 07:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
blabla.. kamu. illetve ha igaz is lenne, nagyon keves olyan ferfi van, aki bevallalja, h akar egy fel evere is otthonmarad a gyerekkel, hogy a no dolgozhasson..
2021. ápr. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
én ilyen vagyok.Nem mondom, hogy nem kellett nagy szerencse is hozzá, de tettem is érte. Folyamatosan képeztem magamat, szakmailag, angolban és közben (igaz relatív későn 36 évesen) szültem gyerekeket is. Teljes mértékben független vagyok bárkitől és ez nagyon nagyon jó érzés.
2021. ápr. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

:) kívülről remekül néz ki, én is jártam mellette egyetemre, de nagyon rosszul éreztem magam sokszor miatta, és bőven elvett mindkét teljesítményemből a dolog.. az anyaságot jobban sajnáltam, mint a karriert, mert a gyerek első dolgait nem fogod újra látni.. mindegy, majd átérzed.


Igen, de pár az kell, ugye?:)


Nyilván akkor is nő, ha nem szül, de akkor is, ha egyedül akar élni párkapcsolat nélkül!

2021. ápr. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Hát szerencsére nem te vagy a többség 11-es... tanulj meg írni.
2021. ápr. 29. 09:57
 15/21 anonim ***** válasza:
Mindenki átlátott a trollkodáson de attól még válaszoltunk a kérdésre, ahogy az inceleknek is szoktunk, pedig tudjuk, hogy felesleges.
2021. ápr. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
melyik reszet nem erted a mondanivalomnak, te troll kisfiu? talan tanulj meg olvasni.
2021. ápr. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
12%
Kérdező, itt ha kiderül a kérdésedből, hogy férfi vagy, akkor máris szarrá leszel oltva. Ez a kategória a férfigyűlölő feministák birodalma, itt minden férfi disznó.
2021. ápr. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
nem azert van szarra oltva a nyomorekja, mert ferfi, hanem mert NOKENT TROLLKODIK. nem tunt fel?! ha egy no ferfikent trollkodna es kiderulne, az is szarra lenne oltva, csakhogy a nok nem nagyon sullyednek erre a szintre.
2021. ápr. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyen! Egy Istennő.

2021. ápr. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Itt csak egy ember trollkodik, látszik abból ahogy ír, illetve ahogy nem ír, mert azt se tud. Ő az aki gyűlölkődik minden kérdés alá a nőkre... vélhetően egy incel aki így vezeti le hogy az anyja se szerette. Remélem soha nem lesz közöm ilyen pasihoz... xd
2021. ápr. 29. 21:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!