Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van okom aggódni szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni szerintetek?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyunk együtt a barátommal. Most fog végezni az egyetemmel és a vizsgáira készül ezerrel meg a szakdogáját írja. A lényeg: van egy lánybarátja, aki szintén erre a szakra jár és ez a csaj is most végez, évfolyamtársak. Korábban ezzel a csajjal nem csak baráti volt a viszonyuk, többször is csókolóztak. Végül nem jöttek össze, de jóban vannak.

A lényeg: a barátom minden héten legalább egyszer, de van hogy minden másnap írogat ennek a lánynak. Ilyenkor előfordul hogy órákon át dumálnak, valamelyik nap is hajnali 1-ig. Állítása szerint csak egyetemi dolgokról, meg szakmai dolgokról.

Jogosan zavar ez engem? Tudom hogy nem csalna meg, elvégre velem van, nem ezzel a kis rüfkével de akkor is zavar ez az egész. Miért kell vele társalognia? Vannak haverjai akik szintén erre a szakra járnak az miért nem elég ha velük dumál?


2021. máj. 3. 14:49
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Igenis egy kis r.banc mert pontosan tudja hogy én létezem, akkor mi jogon írogat ő vissza a pasimnak. Válaszoljon röviden azt annyi. Meg ne kezdeményezzen beszélgetest. Vissza kéne fognia magát pont a múltjuk miatt.

Nem csak egy ket gyors csók volt köztük. Hanem hogy konkrétan már neki álltak vetkőzni de aztán egyikük mindig meggondolta magát. Tehát elvileg szex nem volt, barátom állítása szerint.

2021. máj. 3. 23:16
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Igazából azt csinál amit akar:D


Olyan jogon válaszol neki, hogy 2 ember akkor beszél egymással amikor akar. Nem tiltja a törvény hogy beszéljenek egymással, ettől nem lesz r*banc senki.


Belőled viszont árad a bizonytalanság és a rosszindulat.


Ha ennyire indulatos vagy, haragudj a pasidra (bár szerintem nem tett rosszat) mert ő az aki veled van kapcsolatban, az ő felelőssége!

2021. máj. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt is kérdezhetnéd, hogy a barátod milyen jogon ír a lánynak, hogyha tudja létezel, miért a lányt teszed felelőssé? Barátoddal vagy kapcsolatban, nem a lánnyal.
2021. máj. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem nem vonzódnak egymáshoz testileg, ha így lenne akkor összejöttek volna akkor mikor ment a csókos parti, csak valószínűleg arra a következtetésre jutottak hogy jobb nekik barátként. Nekem sok fiu barátom volt, többel is kerültem csókos kapcsolatba de érződött hogy nem megy, jobb ha barátok maradunk. Éveken keresztül jóban voltam sok fiúval. Szerintem beszélj vele hogy ez téged zavar, és keressetek megoldást, de ne szakíts szét egy barátságot ok nélküli féltékenységből, főleg egy olyan barátságot ne ami már azelőtt stabil lábakon állt mielőtt te képbe kerültél volna.

Le fognak pontozni tuti, de én igenis hiszem hogy létezik férfi és nő között igazi barátság, vagyis létezhetne ha ne lennének a féltékeny párok mindenhol.

U.I. Az összes barátomat elveszítettem a jelenlegi kapcsolatom miatt, mostmár bánom, még akkor is ha szeretem a páromat.

2021. máj. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

„ Igenis egy kis r.banc mert pontosan tudja hogy én létezem, akkor mi jogon írogat ő vissza a pasimnak. ”



Ez a lány minden második órában valaki mással van? Ez a lány mindenkinek is megvolt? Ez a lány mindenkire rámászik? Válaszold meg,kérlek!


A mostani információid alapján azt sem tudhatod hogy mi van köztük a barátoddal. Azt sem mondhatod rá hogy elcsábította a barátodat.



Ajánlom beszélj a barátoddal!

2021. máj. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
A barátoddal beszéltél erről? Mit mond erre? Szerintem arra sok ez az idő, hogy csak évfolyamtársak, de ettől még azért nem biztos, hogy több is van köztük, majd a vizsga után fog kiderülni mi a helyzet. Végül is aggódni van okod, csak neked is meg kell találnod az egyensúlyt ebben, nehogy szék alá kerülj, ráadásul az is gond, hogy nem bízol már benne, nem hiszel neki.
2021. máj. 7. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!