Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Negyven felett már megalkudnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Negyven felett már megalkudnátok egy jól működő kapcsolatban - de nagy szenvedély, lángoló szerelem nélkül?

Figyelt kérdés
Nálunk ez a helyzet, én 41/N, ő 45/F. Mindketten elváltunk (nem egymásért), évek óta stabil, jó kapcsolatunk van, jól működünk együtt, a szex tökéletes, közös programok vannak, gyereket egyikünk sem akar, így jó mindkettőnknek. Viszont az a fajta pillangós rózsaszín szerelem, na az nincs. De végülis 40 felett már jobb talán a biztonságra törekedni, a szerelem meg a pillangók maradjanak a fiataloknak? Ti mit gondoltok erről? Maradnátok ebben a kapcsolatban, vagy tovább "keresgélnétek", akár egyedül élve is, arra várva, hogy talán lesz egy jobb, egy "szerelmesebb"? Kell még ebben a korban hajkurászni a nagy érzelmeket, vagy fogadjuk el, hogy a csendesebb kapcsolatoknak jött el az ideje?
2021. máj. 11. 10:03
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
82%
jah csak te magad írtad le, hogy ő lett volna a nagybetűs férfi és még a férjed iránt sem éreztél ilyet soha. Ezt bizony úgy hívják, hogy megszokás. Szerintem te ott belül is tudod, hogy ha azzal a manusszal előbb ismerkedsz meg, vagy mersz váltani merőben más lenne az életed. Csak betojtál az ismeretlentől. Ez van, inkább a biztosat választottad.
2021. máj. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Ne bántsátok már egymást, mindenki küzd az életével, ki jobban ki rosszul jön ki belőle a végén, nem egyformák az adottságok, a körülmények a lehetőségek és pláne nem, hogy ki mire képes mentálisan és fizikailag.
2021. máj. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
21%
#21 Meddig akarsz még "rajtam" pörögni? :D
2021. máj. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
56%

Egy jól működő kapcsolatot nem tartanék megalkuvásnak.

Akkor se, ha nem olyan mint egy Danielle Steele ponyva.

2021. máj. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mit jelent a jó. Nekem speciel nem elég egy szimpla jó.

Napi nyugalom megvan egyedül is. Nem azért választok párt magam mellé, hogy legyen kivel ebéd közben beszélgetnem.

Negyven felett is van ám szerelem, de még milyen.

Furcsa, hogy egyáltalán van, aki magát negyven felett öregnek tartja


Én még fiatal vagyok ennyi idősen ahhoz, hogy megalkudjak

2021. máj. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
66%

11-es, az a véleményem, hogy azért nem hagytad el a férjedet, mert nem volt rá lehetőséged. Valószínű te voltál lángolóan szerelmes, a nagybetűs Férfi pedig ezt élvezte, de a szíved mélyén tudtad jól, hogy te csak egy rövidke epizód lennél az életében, így hát nem borítottál. Vagy anyagi megfontolásból, vagy a közös gyerekek miatt.

Ha lett volna igazi választási lehetőséged, úgy hagyod ott a férjedet, mint a huzat, de nem volt, mert tudtad, hogy nem tudod tartósan megtartani azt a Férfit.

2021. máj. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
26!! Pontosan!
2021. máj. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!