Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is ez veszett ügy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is ez veszett ügy?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Megismerkedtem egy lánnyal az interneten. 2 hónapja beszélgetünk, utóbbi 1 hónapban telefonon. Nagyon elindult valami köztünk, de még csak 1 1 fotót láttunk egymásról. Azt tervezgetjük a távolság miatt, hogy vagy én hozzá, vagy ő költözne hozzám. És arról is beszéltünk hogy mi lenne ha valamiért nem működne a kapcsolatunk az életben. Vagyis egyelőre nem adnánk el a lakásunkat ezért a dologért, hanem adunk időt ennek hogy mi lesz belőle, és kölcsönösen azt beszéltük meg hogy max barátságban megmaradnánk.

Ezt elmeséltem egy barátomnak, és azt mondta hogy halálra vagyunk ítélve kapcsolat terén. Mert ez hogy erről beszéltünk hogy mi lenne ha nem menne, szerinte ez annak a bizonyítéka hogy nem vagyunk biztosak magunkban. De ebben van is valami, hiszen még nem is találkoztunk, és persze hogy belegondol az ember, de ettől függetlenül szerintem semmi rossz nincs abban, ha még erről is tabuk nélkül tudtunk szót ejteni egymás közt. Nem? Vagy rosszul gondolom? Ti mit gondoltok erről?


2021. máj. 12. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem találkoztatok még és nem tudjátok, hogy milyen érzelmek jönnének elő az életben, ezért persze, hogy bizonytalanok vagytok. De, ezzel nincs baj és ettől nincs halálra ítélve a kapcsolat. Nincs gond a bizonytalansággal egy ilyen helyzetben.


Szerintem, először úgy találkozzatok, hogy egyikőtök elmegy a másikhoz egy hétvégére, ha tényleg nagy a távolság.

2021. máj. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Most ha jól értem az első találkozás úgy nézne ki, hogy összecuccoltok? Ha ilyen messze laktok egymástól mi lesz a munkával? Családdal? Barátokkal? Lehet nem is fogtok tetszeni egymásnak. 2 hónap után legalább az első talit illene megejteni, összeköltözést meg legalább fél év járás után mondanék, és akkor nagyvonalú voltam. Kicsit furán haladtok, szerintem nem is lesz ebből semmi.
2021. máj. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális dolog, hogy ilyen helyzetben megbeszélitek mi legyen, ha mégse jön össze. Nem is találkoztatok még, pont az lenne a hülyeség, ha eszetekbe se jutna ez a lehetőség és úgy vágnátok bele, hogy ez márpedig örökre szól. Én pont hogy jónak tartom, hogy ezekről is tudtok beszélni. Ettől még nem veszett ügy.
2021. máj. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Még csak fotón láttátok egymást, de már összeköltözést tervezed fejben? Atyavilág, te most vagy nagyon optimista vagy, esetleg nagyon kétségbeesett.
2021. máj. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igazság szerint én csak egy fej képet láttam róla még. Többet nem küldött:)

De valami érzelem vagy nem tudom minek nevezzem kialakult köztünk.

2021. máj. 12. 17:44
 6/10 anonim ***** válasza:

5.


Tudom, hogy ez félreérthető lesz és most emiatt kérdezem amire sokan gondolni fognak - ugye nem Borsod megye a lány lakhelye? Csak mert volt ezen az oldalon egy ilyen csaló még régebben. Légy óvatos.

2021. máj. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tehát egy arckép alapján összeköltözést terveztek... a két hónapos csetpartiba egy videotelefonálás nem fért volna bele? Illetve ki költözne kihez? Elég fura ez a sztori, én óvatos lennék. Mindig gyanús, amikor ilyen nagy tervek meg ígéretek vannak valódi érzelmek nélkül.
2021. máj. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem borsod megyei.

Nem hiszem hogy bármi kamu féle dolog lenne, annyira már megismertem.

2021. máj. 12. 18:13
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj, hogy szóba kerül, hogy mi van, ha nem működik, hanem hogy úgy akartok összeköltözni, hogy nem is találkoztatok. Teljesen debilek vagytok :D
2021. máj. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem hiszed kamunak, ezek meggyőzőek különben senki nem dőlne be nekik. Nem mondom, hogy a csaj kamu, de a bőröndözés előtt menjetek el mondjuk a hétvégén fagyizni és kicsit ismerkedjetek össze. Nem is értem miért akarnál egy vadidegennel összeköltözni. A telefonálás meg csetelés egyáltalán nem olyan, mint élőben. 0 nonverbális kommunikáció, gesztusok, megérzések, szagok, semmi. Van róla egy elképzelésed, de az közel sem a valóság.
2021. máj. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!