Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegesitem ha mindent vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesitem ha mindent vissza kérdezek?

Figyelt kérdés
sziasztok.van egy fiu akit balatonon ismerkedtem meg velük voltunk 7 nspig nem nagyon beszéltünk vagyis nem nagyon ismertük emg egymás mert mind 2 en nehezen nyilunk meg. de mikor haza értem mondta hogy vegyem fel msnre elsö nap tök jól elvoltunk cosmot beszéltünk d emsot egyre kinosabb hogy nem jutt eszembe téma valamikor ir valamit pl: elment (pil ) volt neki kérdeztem hova ment stb..ez szerintetek idegesiti..és miröl beszéljek vele? kérlek segitsetek!!+ 14 /L.
2010. aug. 23. 19:10
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
egy életeme gy halálom meg kérdeztem milyen zenét szeret ..remélem válaszol és nem csak 1 szót egy énekest mond..valahogy ugy érzem nem si tudom oylan távolság tartoan ir mégis ö mondja h. irjak.
2010. aug. 23. 19:37
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha látod rajta,hogy nem nagyon érdeklődik és nem kezdeményez beszélgetést,akkor sztem dobjad!Most az hogy Te irjál valamit az karcsú...,nem vagy te költő v iró,hogy meséket irjál!Lehet nincs meg az összhang köztetek,bármennyire is helyes a srác..
2010. aug. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
de nekem annyira nem is jön be külsöleg, mondjuk kedves meg minden de nekem inkább csak barát. de akkor sem tudom mit irjak most elég sokat irtam de rá mindig várni kell hogy irjon vlmt....szal hát:s
2010. aug. 23. 19:53
 14/18 A kérdező kommentje:
azt kérte hogy irjak,irtam is de nem láttom hogy nagyon érdekelné -.-
2010. aug. 23. 19:54
 15/18 anonim ***** válasza:
Akkor csak maradjon haver sztem,mert nem valami életképes úgymond...,dög unalom lenne a kapcsolatotok ha járnátok,gondolj bele:D
2010. aug. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
de én nem is akartam többet..vagyis eddig nem..csak hát olyan gáz a nagy csönd..am köszönöm a válaszokat:)
2010. aug. 23. 20:27
 17/18 anonim ***** válasza:
"vagyis eddig nem" Sztem ezután se,ha jól sejtem...:)Maradjatok csak jó haverok,de ennek igy nagy jövője nincs,de ez csak a szubjektiv véleményem!
2010. aug. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
hát nem tudom fogunk még találkozni személyesen. lehet hogy fejlödik ez abarátság.de msot tényleg elég lassu -ciki:D
2010. aug. 23. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!