Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ha lehetőségetek lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha lehetőségetek lenne Cristiano Ronaldo-val alkalmi kapcsolatban lenni, belemennétek?

Figyelt kérdés

Mármint akkor, ha szingli lenne. Azért kérdezem ezt, mert olvastam itt negatív véleményt is róla. Pedig Ronaldo egy jóképű, sportos, gazdag, és tehetséges férfi. Én pasiként felnézek rá, egyik példaképemnek tartom.


Szóval, végülis, akinek kifogása van ellene, az mit tud mondani? Nem lehet, hogy arról van szó, hogy Ronaldo jelenlétében úgy éreznétek, hogy nem vagytok elég jók? Kb. úgy, ahogy bizonyos pasik jelentéktelennek érezhetnék magukat egy Victoria's secret modell társaságában.


Köszönöm a válaszokat.


2021. máj. 13. 21:19
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Én nem. Ugyanolyan ember ő is, nekem nem tetszik. Mivel nem nézek focit, nem istenítem, nekem külsőre romás, giccses, szóval csak simán nem. 😊

22L

2021. máj. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Normális embernek tűnik, de a kinézete egyáltalán nem jön be, úgyhogy sem alkalmira, sem hosszútávra nem kéne, pláne azzal a gyerek falkával
2021. máj. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
31%

Nem. Igaz, hogy első ránézésre jóképű, igaz, hogy tehetséges, de ha követed a híreket vele kapcsolatban, akkor kirajzolódik, hogy eléggé egy öntelt kötsög. Ráadásul van már vagy 5 gyereke, mind mástól, sőt béranyától is vásárolt magának gyerekeket,vagyis örökre anya nélküli életre ítélte őket. Szóval elég xar alak, nem tudom mire nézel te fel. És még hosszan lehetne sorolni, csak ma már eléggé lejárt lemez, 10-12 évvel ezelőtt tetőzött a hype körülötte, akkoriban emlékszem minden újságban a botrányaiba botlottam, az iszákos balhéktól a szexuális zaklatásig minden volt ott.


Sőt, én a "jóképű"ségét is vitatnám. Ha nem lenne gazdag és nem költene magára vagyonokat akkor vajon mennyire lenne jóképű? Úgy általában mennyire nyújtanak esztétikus látványt a hétköznapi, 40hez közelelő, színesbőrű férfiak?


Sportos- ez igaz, de lássuk be, egy híresség esetén ezért nem jár plusz pont, ez bizonyos szinten alap. De lényegében bárki lehet sportos, aki időt és energiát szán rá. Az persze más, hogy ő 1.ebből él, 2.nem igazán kerül erőfeszítésbe, hiszen saját edzőterme, trénerei, stb.vannak.


Gazdag-Igen, ezt összehozta, de bekerült egy olyan közegbe, ahol dől lé, szóval szerencse is kellett hozzá. És mindig azzal jösztök hogy a nők ne legyenek pénzéhesek, erre a pozitívumok között említed a gazdagságot.


Tehetséges - az, de a tehetség nem befolyásolja a személyiséget, a tehetségétől függetlenül egy páwa gyökér marad. Plusz a tehetség, ahogy a neve is sugalja egy adottság, ami az emberrel születik. Szóval van egy határ, ahol el kell választani, hogy valaki azért csinál jól valamit, mert rengeteget dolgozott érte, fejlődött, képezte magát stb.és elsajátította a legmagasabb szintű ismeretet a befektetett munkájának köszönhetően, vagy azért csinál valamit jól, mert veleszületetten tehetséges. Pl.valaki járhat óvodás korától énekórákra, végezhet zeneműveszetit, megtanulhatja hogyan kell hangot képezni, stb.aminek köszönhetően szakmailag korrekten fog énekelni, akár énektanár is lehet, de nem lesz világsztár. Míg van, aki néhány alap éneklecke után leénekli a tanárát a színpadról. Vagy valaki megtanulhatja a színészkedés szakmai fortélyait, akár sźíni tanár is lehet, de csak egy tanár lesz a sok közül. Míg pl.Marilyn Monroe 0 tanulással, egy gépgyárból tört fel a csúcsra, mert eredendően tehetséges volt.


Szóval Ronaldo is szerencsés volt és kapott egy adottságot, ami dicséretes, de ahhoz hogy példakép legyen kevés. Ha emberileg a példaképed, akkor azt bárki tudja, akinek futja dorbézolásra, nemcsak ő. Ha meg szakmailag a példaképed akkor meg szintén felesleges, mert vagy te is tehetséges vagy nem, nincs mit tenni.


A Victoria Secretes példád nem, nem helytálló. Már csak azért sem mert ahogy fogalmaztál "a jelenlétében nem vagytok elég jók". Szerinted hány gyakoris lány, nő szokott Ronaldo jelenlétében lenni? Másrészt meg Ronaldo közel sem a férfiak "Victoria Secret modellje". Én inkább Ronaldot nem érzem elég jónak ha összehasonlítom pl.Chris Hemsworth-szel, Henry Cavill-el, James Franco-val. Ők valóban jóképűek és legalább fehérek is.

2021. máj. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
80%

Nem. Egyrészt nem vagyok az alkalmik híve, másrészt nem jön be egyáltalán. Külsőre egyáltalán nem, és a személyiségre se, már amennyi nyilván átjön a médiából. Ráadásul engem egyáltalán nem vonzanak a sportolók.

Ha mindenképpen kéne mondanom valakit alkalmira, Benedict Cumberbatch vonzana mondjuk.

2021. máj. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
84%
Eszaki pasikra bukom, nem.
2021. máj. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Számomra kifejezetten csúnya.
2021. máj. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
68%
Nekem elég cigányos külseje van, nagyon nem jön be. Még 1 éjszakára sem.
2021. máj. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Nekem nem tetszik. (Ettől függetlenül nyilván tudom, hogy sokaknak igen, hálistennek nem kötelező.)

28N

2021. máj. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

13-as:


Mondd, hogy lány vagy. Ronaldonak nincs akkora tehetsége, mint Messinek. Akiről beszélhetnél így az Messi. Ő született tehetséggel, Ronaldonak rengeteg munkára és kitartásra volt szüksége, hogy elérje azt, amit elért.


De hogy a szerencsének mi köze ehhez, azt nem tudom? :D


Mi az hogy színesbőrű? :D Ronaldo portugál, meg gondolom egy kis szoli.

2021. máj. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem nagyon nem a stílusom külsőre a pasi. És nem azért, mert nem érzem magam elég jónak és emiatt komplexusos lennék (bár objektíven nézve tény, hogy ő jobb pasi, mint én nő), hanem mert ez a metroszexuális piperkőc műmájer stílus ez nekem nagyon kedvromboló.
2021. máj. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!