Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lánynak az IWIW-en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak az IWIW-en rejtve van a családi állapota, illetve minden képen egyedül van akkor valószínű, hogy nincs pasija?

Figyelt kérdés
Vagy milyen trükkel lehetne megtudni, hogy szingli-e?
2010. aug. 23. 19:49
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
84%

* Sőt még engem sem tett fel. csak a macskánkat :-)))


Ezen most én is jót röhögtem :DDD

2010. aug. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Nem ismeretlenről van szó, hanem kolléganőről. Időnként úgy érzem, mintha közeledne felém, de nem vagyok benne biztos.
2010. aug. 23. 20:02
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kolléganőd, jelöld ismerősnek és látni fogod. Viszont ha nem foglalkozik vele, akkor lehet ott fals információ is. Én például direkt kapcsolatban hagyom, hogy ne akarjon minden kis kanos hülyegyerek írni nekem, ha már ennyire készpénznek vesznek egy internetes sz@rt.
2010. aug. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 Liz* ***** válasza:
100%
Ha kolléganő szerintem méginkább meg kellene szólítanod, hívd el valahova, ha valóban közeledik feléd nincs aggódni valód! :)
2010. aug. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
90%
nekem az van kiirva hogy kapcsolatban,de egyedülálló vagyok,pont a s.efejek miatt,akik zaklatjak a másikat.
2010. aug. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Első körben bejelölöm ismerősnek, hátha akkor több kiderül az adatlapjából.
2010. aug. 23. 20:16
 17/32 A kérdező kommentje:
Azért további véleményeket is szívesen látok!
2010. aug. 23. 20:17
 18/32 anonim ***** válasza:
89%
Én sem vagyok egyedülálló, mégis csak a macskámmal van közös képünk.. És nincs kitöltve a családi állapotom, az magánélet, nem kell ország-világnak tudni róla.
2010. aug. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Ne az iWiW-re hagyatkozz. Az sem kizárt, hogy a leányzónak van némi sütnivalója, és nem köti vadidegenek orrára a magánéletét.

Egyébként egyszerűbb lenne megkérdezned őt magát, hogy van-e barátja.

2010. aug. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legjobb az lenne, ha megkérdeznéd.

Tudom, ez furán hangzik, meredek ötlet, de ez van.

Szerény véleményem szerint a mai férfiak ezért puhányabbak (ne vedd magadra, Kérdező), mert a net elveszi tőlük azt, hogy odaálljanak a nő elé, és megkérdezzék, hogy széna-e vagy szalma.


Kérdezd meg, nem veszíthetsz semmit. Ha foglalt, legalább megtudod, és keresgélhetsz tovább, ha egyedülálló, akkor szabad a pálya.

23/L

2010. aug. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!