Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lánynak az IWIW-en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak az IWIW-en rejtve van a családi állapota, illetve minden képen egyedül van akkor valószínű, hogy nincs pasija?

Figyelt kérdés
Vagy milyen trükkel lehetne megtudni, hogy szingli-e?
2010. aug. 23. 19:49
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Direktbe megkérdezni nem ciki?
2010. aug. 23. 20:43
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, nem ismerlek, de valószínűleg nem egy bunkó paraszt vagy, aki odaáll, hogy: "Járjál velem, ribanc!"

Én magamból kiindulva tudom, hogy rendkívül imponálna, ha valaki, aki egyébként nem nagymenő, össze tudja szedni a bátorságát, és elém áll megkérdezni, amit tudni akar.

23/L

2010. aug. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs megjelölve a családi állapotom, mert rájöttem, hogy a férjemnek szeretője van. (egyébként pont az iwiw-en bukott be, elég csúnyán) Akkor leszedtem az összes közös képeket, és száműztem a családi állapotomat is. A szeretőnek sincs megjelölve a családi állapota, merthogy "szerető"-t nem lehet jelölni.

Egy alkalommal egy futólag ismerős srác engem is bejelölt, ismerkedési szándékkal (mint utóbb kiderült). A bejelölés visszaigazolása után írt egy kedves, könnyed hangvételű levelet, hogy szívesen ismerkedne velem, persze csak ha nem zavarja senkinek az érdekeltségét, és ha van kedvem, találkozhatnánk a hétvégén.

2010. aug. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is ez jutott eszembe, hogy talán nem egyértelmű a családi állapota. Hogy van valakije, de valamiért mégsem írja/írhatja ki, akár azért, mert a pasi nős..
2010. aug. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, 5 éve vagyok a párommal, 2 éves a lányom, mégis a családi állapotom rejtve van és egy darab fénykép van megosztva amin egyedül vagyok.
2010. aug. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb esetben így van szerintem, akkor a lány egyedülálló. De sok olyan eset is van, amikor nem ez a helyzet. Én két okból nem teszek ki a barátomról képet, és nem írom ki, hogy kapcsolatban. Egyrészt, ha még nagyon friss kapcsolat, akkor nem tudhatom, hogy valóban komoly lesz-e a dolog, és hosszú távú. Fel-le rakosgatni meg nem akarok semmit.


És főként: én a magánéletem nem szívesem mutatom meg iwiw-en, úgy vagyok vele, hogy a szerelmi életem az én bensőséges, magán ügyem.

2010. aug. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem biztos, hogy egyedül van.


Az szokta elrejteni a kapcsolati állapotát, aki vagy egyedül van, vagy rossz a kapcsolata, vagy egyszerűen csak nem szereti kiadni magát, mert pl. a kollégák, tanárok, diákok stb. árgus szemmel figyelik, kibeszélik. Vagy van kapcsolata, de nem rég óta, mondjuk 2-3 hete randizik valakivel, és még nem akarja kiírni, vár, hogy biztosabb legyen - de már nem is érzi magát egyedülállónak.


Nekem személy szerint rosszul esne, ha a kedvesem nem írná ki, hogy "kapcsolatban", és nem tenne fel egy képet. Nem extrém dolgokra gondolok, hogy 25 smárolós kép, alatta szerelmi vallomásokkal - de azért legyen jelezve, hogy együtt vagyunk. Ha csak az egyik írja ki + tesz ki képet, akkor a másik kevésbé elkötelezett. Szerintem. (Kivéve, ha fél éve rá se nézett az iwiwjére,és nem érdekli.)

2010. aug. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Szó se róla, nálam nagyobb macskaimádó aligha akad (nekem is és kedvesemnek is van), mégse tartom olyan viccesnek, hogy valaki csak a macskájával rak ki közös képet, a párjával nem... Az oké, ha semmilyen képet nem rak ki, vagy csak egy darab arcképet magáról, és semmi mást, és úgy nincs a párjával - na de hogy macska van, pár nincs, ez nem olyan vicces.


Nekem valahogy nem kelt jó benyomást egy kapcsolatról, hogy lány - "kapcsolatban", 50 közös kép, "szerelmemmel" puszipuszi stb., fiú meg ehhez képest (tegyük fel, minden nap néz ő is iwiwet) azt se írja ki, hogy kapcsolatban, és van mindenről fotó, csak a lányról/lánnyal nincs.

2010. aug. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Ha azt gondolja, amit én, hogy az iwiw rólam szól, nem másokról, akkor nem publikálja a pasiját. (Ki nem állhatom, hogy azon csámcsognak az ismerősök, hogy ki kivel vagy együtt és hogy eltűnt a kép, biztos szakítottak.)
2010. aug. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Ccsak a többieket tudom erősíteni, egyáltalán nem biztos, hogy egyedülálló. Mi is majdnem 4 éve vagyunk együtt, és egyszer egy nagy veszekedésnél levettem a családi állapotomat. Azóta nem állítottam vissza, mondjuk nekem egy darab képem sincs kirakva, magamról sem. Lehet hogy ilyen se veled- se nélküled kapcsolata van, vagy nem akarja hogy idegenek zaklassák. De ha ismered, nyugodtan jelöld be iwiwen! Sok sikert! :)

A macskás férj szerintem vicces! :)

2010. aug. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!