Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Diplomás férfiak titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás férfiak titeket mennyire zavar ,ha egy nőnek nincs diplomája csak szakmája?

Figyelt kérdés

Ismerkednetek ilyen nővel?


Én ápoló szeretnék lenni. Persze van ez a képzés egyetemen is ,de már nincs energiám munka mellett 4 évet kijárni az egyetemen. Az ápoló képzés 2 év. Az még menne. Viszont sokszor vannak önértékelési gondjaim emiatt. Úgy érzem nem értem el valami sokat az életben és egy tanult férfi így nem akar majd engem.


Volt már elutasitasban részben emiatt. Egy mérnök inkább egy olyan lányt választott ,akinek volt diplomája.


Azonnal kevesebbnek éreztem magam és ,hogy a másik lány mennyivel jobb nálam .



2021. jan. 22. 10:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
Szomorú hogy ilyennel egyáltalán foglalkoznak emberek. Soha nem érdekelt, hogy kinek milyen iskolája van. Az embert nézem magát, nem az iskolától lesz valaki, az aki.
2021. jan. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
Nem zavar. És téged zavar, ha egy férfinak nincs diplomája?
2021. jan. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
Van akit zavar, van akit nem.
2021. jan. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
#2 Őszintén szólva amikor még úgy volt ,hogy megyek egyetemre ,akkor megismertem egy villanyszerelot. És igen ,kissé zavart engem .. de aztán láttam mennyire szereti és mekkora odaadással és precizitással végzi a munkáját és ,hogy szinte mindenhez ért azon a területen. És ez nagyon vonzóvá tette. Még látni azt ,hogy az emberek folyton őt hívták vissza ha szerelni kellett ,mert benne biztak meg.
2021. jan. 22. 11:08
 5/23 anonim ***** válasza:
69%

Nincs diplomam nekem se de eleget keresek ahhoz hogy magasrol letojjam hogy kinek milyen vegzettsege van. Nem ez hataroz meg, nezd meg hany meg hany tanult muvelt ember kocsog es hany meg hany tanulatlan ember szereny jolelku...


Az hogy kinek milyen diplomaja van 1 dolgot mutat meg, azt hogy az illeto le tud ulni a seggere es tud tanulni.

2021. jan. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
70%

Hagyjuk már ezeket a kamu válaszokat!


Mindenki felszopkodja itt a lányt, pedig az igazság az, hogy ha nem fullos csaj, akkor sosem lesz "jó pasi" pasija.


Bezzeg ha egy melós srác kérdezné, hogy lehet-e diplomás csaja, őt le is köpnétek.

2021. jan. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%

Igaz elvileg csak 4nap múlva leszek diplomás (mérnök), de már kb 4éve diplomás munkakörben dolgozom. És azt hiszik h van nekem.. amatőrök. Na mindegy.

Szóval, nem nemzavar. Az zavar ha valaki veri magát a végzettségére. Pl megvolt az anyagi támogatás, hogy kb 30éves koráig csak a tanulásra koncentráljon, de a pofája meg nagy, h mindenki más ostoba akinek nincs legalább 2 msc diplomája.

Az EÜ szakmák külön becsülendők szerintem, nekem annak van egy kis külön polc a szívemben (bár a volt eü-s exek már meggyötörték :D), mert alacsony fizetésért, nagyon fontos munkát kell végezni és kell hozzá tudás is.

2021. jan. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
96%

Diplomás vagyok, engem nem zavart volna.

De tapasztalatom szerint inkább a nem-diplomást szokta zavarni. Kisebbrendűségi érzése lesz tőle, és ezt azzal kompenzálja, hogy leszólja az én végzettségemet, tudásomat.

2021. jan. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Amúgy jó csaj vagyok bocsi 😅 ezt muszaj volt ..kikérem magamnak 😂

Najo..mielőtt még azt hinnetek odavagyok magammal..


Őszintén szólva én nagyon szeretek segíteni másokon ..amikor én beteg voltam és kórházban voltam akkor is nekiálltam segíteni a nővéreknek meg furdettem a szobatarsam mert leszartak a nővérek ,hogy 3 napja nem bír felkelni és a 30 fokban ott fekszik . Aztán néztek is az orvosok ,hogy ez a csaj nem normális ..😅

Na Mind1. Fel vagyok rá készülve ,hogy valószínűleg nem fogok sok pénzt keresni. De még mindig szívesebben csinálnám ezt ,minthogy ülök egy irodába 500+ fizetesekert és kopogos cipőben vonulok le a bufebe az aznapi diétás zsömimet megvenni és hangosan vihogni a kolleganoimmel az öltönyös handsome férfi kollégák előtt.


Najo ..ezt most direkt kiparodizaltam egy ex-bufes pozícióból nézve . Mert anno én voltam az a bufes lány és ezt láttam . Gondoltam is,hogy na ez az ami soha nem leszek . Félreértés ne essék ,előre is bocsánat ,ha valaki ilyen irodas elit helyen dolgozik , persze nem mindenki ilyen 😃 ezt most csak viccesre fordítottam..


De igen ..én inkább úgy tudom elképzelni magam, mint egy talpig zöld ruhás ,fehér papucsos , néha egy kicsit véres és lehanyt lelkes noverke 😂 aki néha komasan lábakkal az asztalon szurcsoli a kávéját és bamban néz ki a fejéből ,hogy mikor riasztja fel az oldalán a csipogó ,hogy valaki éppen meg akar halni és rohanni kell. 😶


Ja és igen ..ezek után az izgalmak után a kórházból kilépve azért jöhet a magassarkú is 🙄😅


Bocsi a regényèrt ..most visszaolvasva sikerült úgy korbeirnom a gondolataim,hogy talán másodállásban írni fogok.🤔

2021. jan. 22. 11:52
 10/23 anonim ***** válasza:
83%
Csak a személyiség számít.
2021. jan. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!