Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz,úgy érzem ha összejönné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz,úgy érzem ha összejönnék valakivel és megismerné a szüleimet akkor elmenekülne jó messzire? 27/f

Figyelt kérdés
2021. máj. 15. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért..?

(Attól függ...)

2021. máj. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Téged kell szeretnie, nem a szüleidet.

Ha én lennék olyan helyzetben, hogy a párom szülei furcsák, és ha mondjuk engem megbántanának, de ő kiállna mellettem, akkor nem zavarna. Maximum keveset találkoznánk velük.


Egyébként mi a probléma velük?

2021. máj. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Én is így érzem. Ezt neked kell magadban elrendezni. Benne van, hogy ilyen embert találsz, meg az is, hogy olyat, aki téged néz, nem a szüleidet.
2021. máj. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi a gáz faterékkal?
2021. máj. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim se a legjobbak, de annyi a "szerencsém", hogy másokkal normálisak, csak engem szapulnak mindenért. Így bemutatni nem para őket, de nem vagyunk gyakori vendégek. Párom is tudja, hogy problémásak, megérti. Szerintem ritka az olyan, hogy valakinek felhőtlenül jó a kapcsolata a saját szüleivel, így nem szokott ezen fennakadni a többség, ha te a helyén tudod kezelni őket.
2021. máj. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi baj a szüleiddel? Amúgy még nem komoly szerintem nem is kell bemutatni nekik.
2021. máj. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!