Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőket melyik pasi vonza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket melyik pasi vonza jobban? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Aki normális, rendszerezett, precíz, megbízható


vagy inkább, aki izgalmas/romantikus/érdekes/jókat lehet bele beszélgetni, van sok közös témátok?



2021. máj. 16. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
A 2.miért nem normális? Negatívumokat nem írtál, így nyilván a 2.
2021. máj. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
A két jellemzés miért zárná ki egymást?
2021. máj. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Ennyiből semmi lényegeset nem lehet megtudni egyik "pasiról" sem ahhoz, hogy értelmes választ tudjak adni erre a kérdésre nőként.
2021. máj. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem zárja ki egymást.


Rám főleg a 2. igaz.

2021. máj. 16. 22:37
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Honnan tudod, hogy az elsovel nem lenne sok kozos tema?
2021. máj. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Mindenből ami jó tulajdonság, igazából rendszerezettnek nem kell lennie, lehet,hogy másoknak furcsa pl, mert művészlélek; de ha például nem precíz, nem megbízható, és nem lehet vele jókat beszélgetni , akkor tehát semmi esélye nincsen.

A romantikusság az jó, de szerintme annak van egy foka , hogy ki menynire romantikus, és ez miben nyílvánul meg; tehát ez egy skála, ez eléggé széles, theát én szerintem ellennék akár egy kevésbé romantikussal is. De azért érzelem mindenképpen sok legyen benne. Az izgalmas is pl miben merül ki, nekem pl számomra, ha van sok jó saját gondolata; és nekem pl egy partiarc ember az unalmas; mert csak a bulizáshoz ért, és nem lehet vele jókat lelkizni, jó mélytartalmú beszélgetéseket folytatni .De lehet, hogy lehet, de én inkább az otthonülősöket, meg a kirándulósokat szeretem. Aki rendszeresen partizik, az tőlem idegen, azzal a személlyel nem nagyon lennénk el mi ketten. Tehát a lehet vele jót beszélgetni, sok a közös témánk, tehát én ezt kapcsolnám össze az izgalmassággal, érdekességgel jó értelemben.

És ha valamit elkezd, akkor azt elvárom,hgoy precízen , alegjobb tudása szerint csinálja, bármi is legyen az. Ha eldöntötte, hogy valamibe belekezd , azt csinálja teljes bedobással. Akár pl a saját iskolai feladatát is, amiben elhivatott; és tehát, csak olyanba kezdjen bele ilyen hosszútávú projektként, amit biztos 100%-ra , hogy végig is tud csinálni, és hivatása; kilengések, hogy pl csak azért lenne egy diplomája, hogy másoknak villogjon vele, tehát ilyeneket ne csináljon,mert ezt kifelé csinálta, és nem sajátmagának, magáért a célért.

2021. máj. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
A nők különbözőek. Ízlés terén is.
2021. máj. 17. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
19%
Amelyik jobban néz ki.
2021. máj. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!