Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik volt a legrosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik volt a legrosszabb párkapcsolati tanács amit hallottál, és kitől, honnan hallottad?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írhattok!
2021. máj. 17. 17:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem a leggázabb alap párkapcsolati tanács a legyen önbizalmad szöveg. Ez alig befolyásol valamit. Annyira sokad rangú, hogy az hihetetlen... Nem, ettől senkinek sem lesz önmagában kapcsolata.

Amit személyesen kaptam, az a bízz benne. Nem, nőkben nem érdemes. Képtelenek az őszinteségre, mert az ösztöneik után mennek csak.

30F

2021. máj. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%

“Te fitness terembe jársz sportolni?? Nagyon rossz lesz ez egy párkapcsolatban, hogy a másik otthon vár téged, Te pedig elmész”


😂😂 egy ismerős mondta.

Kivétel nélkül imádták az eddigi párjaim, hogy sportolok.


N

2021. máj. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

Amit élőben hallottam, nem is tanács volt, hanem inkább vélemény, egyik barátnőm anyukájától:

- "biztos azért nincs nektek pasitok, mert túl magasak az elvárásaitok"

Úgy, hogy rohadtul nem látott bele, kikkel ismerkedünk, ha egyáltalán. Aztán amikor barátnőm összejött vkivel, ugyanez az anyuka hőzöngött amiatt, hogy milyen ronda a pasi, szóval bagoly mondja verébnek...

és nem, nem voltak irreálisan magas elvárásaim nekem sem, csak nem mertem kezdeményezni és nem vagyok külsőre az a típus, akiért glédában állnak az udvarlók, barátnőm sem


Ja a másik, anyukám velem házimunkáztatott folyton, öcsém kb. a farkát verte végig, rákérdeztem, hogy miért nem segít be ő is, erre anyám:

"mert egy párkapcsolatban egy nőnél szégyen, ha nem tud főzni és nem tart rendet, egy férfinál meg nem" ... és diplomás dolgozó nő :(.


Amit fórumokon, blogokon olvastam:

- a hűséget nem lehet elvárni a férfiaktól, mert nem úgy vannak kódolva, de lehet minimalizálni, ha mindig full puccba vagy vágva otthon, te végzed a házimunka nagy részét akkor is, ha dolgozol, és nem hisztizel (nem pont ezekkel a szavakkal, de a lényeg ez volt... és ez nem poén volt, hanem egy ilyen plázap...a jellegű nőszemély tanácsadó blogján volt)

- (férfiaknak célzott tanács): szedj fel olyan csajokat is, akik nem tetszenek, gyakorlásnak jó lesz

2021. máj. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

Magaddal foglalkozz,azt csináld ami neked jó!

Egy nő rokon a felnőtt lányának mondta ,mikor az egy gyerekes házas férfival belebonyolódott egy munkahelyi viszonyba.

Közben eltelt úgy 15 év.

Talán egy éve szakítottak,úgy hogy a lány közel 40 és már nem sok esélye van családra,sem arra hogy egy olyan társat találjon akit elvisel,mivel az egész életét egyedül élte le standby üzemmódban.

2021. máj. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Szomorúan, szinte sírva mondtam anyukámnak telefonon, hogy szakítottam 3 év után a barátommal, gondoltam lesz néhány vigasztaló szava, csakis ezért mondtam el, arra számítottam, hogy mellém áll majd, tanácsot ad, mint idősebb meg az anyám... aha, ehelyett azt bírta tanácsolni, hogy könyörögjek neki (hogy fogadjon vissza). Nemcsak a barátom vesztettem el akkor, anyámban is óriásit csalódtam. ☹
2021. máj. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

‘legyel nyitott, jarj el ismerkedni!’ ugy, hogy baromira nyitott vagyok es nem a 4 fal kozott ulok minden nap, jarok (jartam) bulizni, iszogatni, koncertekre, ettermekbe, kirandulni, van barati tarsasagom. a kerdesre, hogy megis hova kene eljarnom ismerkedni, a valasz: ‘hat nem tudom... de jarj el’. ok, kosz a semmit!


‘adj eselyt neki’

egyertelmuen a szintem alatt levo, sem kulsoleg, sem belsoleg nem vonzo ferfira utalva - nem, nem adok.


‘majd kialakul‘

amikor mar az elejen erzem, hogy abszolut nem passzolunk es nincs meg a kemia. nem, nem fog kialakulni. eroltetni lehet ideig-oraig, de ertelme nincs.


‘miert nem jartok? o tuti jarni akar veled‘

olyan ferfiakra utalva, akik egyertelmuem csak szexet akartak. olyan emberek mondtak, akiknek fogalmuk sincs, hogy mukodik a randizgatas 2021-ben, mert burokban elnek. ezen kivul ez nem igy mukodik, hogy majd eleallok, hogy akkor jarjunk es hirtelen belemszeret.

2021. máj. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
8%
#6: Mondjuk, ez alapján neked teljesen felesleges bármiféle tanácsot adni. Akiknek kellenél, azok neked nem kellenek. Ha meg semmilyen társaságban sem próbálkozott nálad megfelelő, akkor azért talán nem másokkal van gond. Erre még nem gondoltál?
2021. máj. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
Nagyanyám anyámnak, anyám válása előtt: “minek hagysz ott egy (anyagilag) jó kapcsolatot, tűrnöd kéne, én is tűrtem apádnak”.
2021. máj. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
#7 bocs, hogy semmire nem megyek az ocska kozhelyekkel es nem allok le olyannal, aki egyertelmuen nem vonz. azt meg honnan veszed, hogy ‘semmilyen tarsasagban nem probalkozott nalam megfelelo?’ volt mar ilyen, voltak is kapcsolataim, tehat nem velem van a gond, hiaba hatitasz, itt most a legbenabb tanacsokrol szolt a kerdes.
2021. máj. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
61%

4 Honnan veszed, hogy standby volt neki? Miért gondolják a nők, hogy más nők csak családra vágynak?

Simán lehet ezerszer jobban élt mint te.

Ráadásul az emberek 65 évesen is kezdhetnek egy válás után élni.

Szóval ez igen butaság volt.

15 év azért nem egy sima liezon

2021. máj. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!