Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érzelmi zsarolás vagy mi ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmi zsarolás vagy mi ez?

Figyelt kérdés

Úgy érzem mintha a párom teljesen átvette volna felettem az uralmat. Mindig mindenre csak bólogatok amit ő mond, igazából mást nem is tehetek. Mindig neki van igaza az élet minden területén, ha nincs akkor is így forgatja a szavakat, hogy neki legyen igaza. Velem szemben is. Amit én mondok, gondolok az mindig gyerekes, az értelmetlen csak mert ő nő és pár évvel idősebb nálam.

Mintha azt akarná, hogy csak ő létezzen nekem, mármint se a barátok se a családom és már kicsit agymosottnak is érzem magam és sokszor gondolkodok, hogy tényleg rossz ember vagyok e, hogy amiket mond rólam azok tényleg hibák, tényleg ennyire nem vagyok alkalmas az életre. Az anyagiakat nem is mondom.

És magához láncolt, nem tudom mivel, talán sok közös dolgot csináltunk és félek a magánytól is. De ez sem jó.

Értéktelennek érzem magam és egy senkinek.


2021. máj. 17. 19:05
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Ha nemet mondok felemeli a hangját, ideges lesz, hogy nekem más a véleményem, meg hogy az mindig hülyeség.
2021. máj. 31. 13:36
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy vele, ha nem becsül, csak lehúz?
2021. jún. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Azt javaslom, ülj le, vegyél elő egy papírt és egy tollat és csinálj két oszlopot, az egyik oszlopba írd azt, hogy mi a pozitív hatása a kapcsolatodnak és a másikba, hogy mi a negatív. Meg fogsz lepődni a végeredményen és onnantól kezdve már nem lesz kérdés, hogy mit lépj.


Tapasztalatból írom, én is így cselekedtem az exemnél.

2021. jún. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy megszokás, félek a magánytól is, hogy már soha nem lesz senkim.
2021. jún. 3. 10:49
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet, hogy megszokás, félek a magánytól is, hogy már soha nem lesz senkim."


Ennél még az is jobb lenne ha egyedül lennél. De megsúgom neked, hogy millió más ember van még a Földön a párodon kívül és rajtad kívül, aki úgy gondolkodik, hogy neki már soha senkije nem lesz. De lesz. Csak ahhoz először neked kell megtenned az első lépést és tisztelni magad annyira, hogy kilépj abból, ami szar.

2021. jún. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Utólag fogod majd sajnálni,hogy mennyi időt elvesztegettél.

Az emberek többsége,ha a munkahely pocsék,akkor sokkal könnyebben továbblép,ha meg az életéről van szó,akkor tipródik.

Ha gyerek meg lakáshitel nem tart össze,akkor nem értelek.

Csak azért,hogy legyen valakid?

Milyen jó dolgok vannak a kapcsolatodban?

Milyen jó tulajdonságai vannak, amik annyira hiányoznának?

2021. jún. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Te vagy az aki a nőjénél lakik és hetente ír ki erről új kérdést? keress munkát, hogy a saját lábadra tudj állni.
2021. jún. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Tisztességesen dolgozom kedves előttem kommentelő.
2021. jún. 10. 07:01
 19/22 anonim ***** válasza:
Akkor keress olyan munkát ami tisztességesen is fizet, hogy el tudj költözni a barátnődtől.
2021. jún. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolat elején érdemes tisztázni a határokat, nem egészséges, hogy semmit se csinálhatsz, amihez kedved van. Egy kapcsolatnak javítania kell az életminőségen, semmi pozitívumot nem írtál róla, így gondolom csak lehúz. Hogyha nem teszel semmit a boldogságodért, idővel ez csak rosszabb lesz, avagy ha szerencséd van pár év múlva elhagy.
2021. jún. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!