Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érzelmi zsarolás vagy mi ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmi zsarolás vagy mi ez?

Figyelt kérdés

Úgy érzem mintha a párom teljesen átvette volna felettem az uralmat. Mindig mindenre csak bólogatok amit ő mond, igazából mást nem is tehetek. Mindig neki van igaza az élet minden területén, ha nincs akkor is így forgatja a szavakat, hogy neki legyen igaza. Velem szemben is. Amit én mondok, gondolok az mindig gyerekes, az értelmetlen csak mert ő nő és pár évvel idősebb nálam.

Mintha azt akarná, hogy csak ő létezzen nekem, mármint se a barátok se a családom és már kicsit agymosottnak is érzem magam és sokszor gondolkodok, hogy tényleg rossz ember vagyok e, hogy amiket mond rólam azok tényleg hibák, tényleg ennyire nem vagyok alkalmas az életre. Az anyagiakat nem is mondom.

És magához láncolt, nem tudom mivel, talán sok közös dolgot csináltunk és félek a magánytól is. De ez sem jó.

Értéktelennek érzem magam és egy senkinek.


2021. máj. 17. 19:05
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Ideje kilépni ebből!

Szedd össze minden erődet, és egyszer legyél kemény!

2021. jún. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Mond el ezt neki amit itt leírtál. Amugy ha nincs oka akkor ha noname dolgoknal érzed azt hogy mindig neki van igaza es elhord minden sz@rnak és emiatt rossznak érzed magad akkor elképzelhető, hogy nárcisztikus.


Ha bizonyos problémákat probalna megoldani es te ebben nem vagy partner magyaran nem mellette vagy hanem ellene előtte, mikozben o probal osszetartani egyedul mindent és te annak ellenere hogy jobban ertesz hozza nem segitoszandekkal fordulsz fele hanem akadalyozod aztan utana miutan kitomboltad magad mesz kunyizva hogy de segiteni szeretnel akkor ne csodalkozz hogy igy reagal, ahelyett hogy segitenel neki szo nelkul, akkor viszont nem narcisztikus csak segélykiállt es te nem veszed eszre hogy azert ilyen. Te meg elhajtod azzal hogy belemesz ilyen vitakba ahelyett hogy megkerdezned mi a baj es elgondolkoznal hogy nem azon van a hangsuly hogy kinek van igaza hanem azon hogy kepes vagy-e mellé állni ha baj van vagy versengve kell erezned magad mert te jobban tudod azt a dolgot, hogy egyszer csakis egyszer mar legyen neked igazad es meccselgetsz vele.


Ezt neked kell tudni mert semmi konkret dolgot nem olvastam itt magyaran keves az info csak altalanositasz.


Amugy amiket leirtal az nem érzelmi zsarolás. Tudod mi az érzelmi zsarolás? Direkt pitianer problemat irok. Amikor megkér az asszony hogy mosogass el mert ő 12 órázott és te nemet mondasz. Ő meg vállat von és azt mondja hogy jó akkor holnaputan nincs sz@x es nem vitatkozik hanem nyugodtan megy aludni. Ez az erzelmi zsarolas.


Amirol te beszelsz az manipulacio, de nem irtal semmi peldat igy erdemben objektiv valaszt ne varj.

2021. júl. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!