Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parotok bulizni megy?

Figyelt kérdés
Tudom, tömkelegével jonnek a hasonló kérdésekre a válaszok, hogy menjen csak, rajtam kívül is van élete stb. Na de valójában, mit ereztek, ha egy estére elmegy a parotok nelkuletek bulizni vagy a barátaival 1-2 napra nyaralni?
2021. máj. 26. 10:03
A kérdező szavazást indított:
Semmi problémám ezzel, menjen csak, nem aggódom
Semmi probléma ezzel, de ha őszinte akarok lenni, kicsit zavar
Nagyon féltékeny leszek, aggódom
Nem megyünk egymás nélkül sehova
37 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar, mert ugyanúgy igénylem én is azt, hogy néha nélküle bulizzak. Szerintem nincs ebben semmi, de én megbízom benne.

N/28

2021. máj. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak céges csapatépítőre szoktak menni, de az elmúlt két évben az sem volt. Engem nem zavar, ha elmenne időnként a barátaival, de egyáltalán nem igényli.
2021. máj. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindketten elszoktunk menni egymás nélkül is bulizni pár havonta.

Nem zavar. Kell egy kis kikapcsolódás külön is.

Bízunk egymásban.

29/N

2021. máj. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

Őszintén szólva nekem rosszul esne, mivel ezer éve közös a baráti körünk (előbb volt meg a barátság, mint hogy összejöttünk volna) így kicsit rosszul esne, hogy engem nem hívnak meg a saját barátaimmal való programra. :D

De ilyen nem igazán fordul elő.

Néha van céges buli, abból egyetlen egyszer volt konfliktus, mikor megígérte hogy x időpontra hazaér, én meg úgy szerveztem a napom, végül valami 5 órával később jött haza.... akkor megbeszéltük hogy inkább ne ígérjen időpontot, nekem mindegy csak legyen korrekt, hadd tervezzek... azóta semmi probléma nincs ebből.

2021. máj. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%
Nincs párom, nem zokni vagyok. Kajak nincs senkim most, de engem nem zavarna ez, ha jó a kapcsolatunk. Szóval azt hiszem, azért mert 2 ember jár, nem kell feladni a külön identitást. Menjen csak, mi a baj ezzel? Idiótával eleve össze sem jönnék, akinél minden ilyesmi alkalommal az első ujjpercemet is le kéne rágnom. 33F
2021. máj. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem zavar, én is szoktam menni, sőt, én többször. Megbízom benne és nem vagyok aggódós fajta sem, szóval nem szorongok tőle egyáltalán, baromi jól elfoglalom magam és élvezem az énidőt.
2021. máj. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem attól függ, hogy mennyire jó éppen a kapcsolatunk és milyen gyakran jár el.


Mikor három héten keresztül az ő programjai kerülnek előtérbe, akkor nem vagyok igazán megértő. Mikor épp a 800. túlórát kell csinálnom a munkahelyemen, akkor örülök is neki, hogy nem várja el, hogy vele foglalkozzak.

2021. máj. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%

Alkalmanként belefér, engem is szoktak hívni a szingli barátnőim bulizni és mivel nem akarom mindig lemondani, kb 2 havonta elmegyek velük, csajbuli lévén meg a páromat oda nyilván nem hívom. De amúgy én nem szeretem, ha egymás nélkül bulizunk, az teljesen oké, ha beül egy sörre a haverokkal vagy átmennek egymáshoz vagy szerveznek valami programot, de az éjszakai szórakozóhelyezés nálam csak ritkán fér bele egymás nélkül.

25N

2021. máj. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8 Mondjuk ki mit ért bulizás alatt.. én táncos szórakozóhelyen pl. soha életemben nem voltam, nekem az a bulizás, ha beülünk valahová sörözni a barátaimmal, vagy elmegyünk egy koncertre, vagy összeszervezünk egy pizzázós hülyülős házibulit valamelyikünknél, vagy sütögetős keri partit. Mondjuk mi simán elmegyünk egymás nélkül külföldi zenei fesztiválra is (ő egy hétre, én 4 napra minden évben) és az is ide tartozik, azzal sincs semmi baj.
2021. máj. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#9

A bulizás alatt szerintem egyértelműen szórakozóhelyre gondolt a kérdező. De amúgy én is azt írtam, hogy a sörözés egy bárban vagy haverokhoz átmenni, az teljesen rendben van egymás nélkül is. De nekem amúgy a többnapos fesztiválozás sem férne bele a folytonos bulikázással karöltve, nekem nincs már igényem a gyakori bulizásra, fesztiválozásra soha nem is volt, szóval én egyszerűen ugyanilyen mentalitású társat keresek. Ez nem jelenti azt, hogy másoknál ne lenne ugyanez elfogadható, nem vagyunk egyformák, ennyi az egész.

2021. máj. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!