Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fontos neked a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos neked a partner anyagi helyzete párkapcsolatnál?

Figyelt kérdés
Összejönnél olyannal, aki jelenleg munkanélküli, szegény, kevesebb a fizetése mint neked vagy alacsonyabb a végzettsége?

2021. máj. 27. 19:32
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
26%

16-os!


Az szép, hogy már a több kereset is baj. De azt nem írtad, mi van ha kevesebbet keres. Ha te keresnél többet akkor te is kérkednél és lenéznéd a párodat?

2021. júl. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
83%

Minimálisan fontos a pénz.

- hosszú távon el tudja-e magát tartani? - az nekem rendben van, ha magát eltartja... mást ne pumpoljon, és ne arra számítson, hogy én majd pénzelem meg fizetek neki ezt-azt-amazt (nyilván szórakozást fizetek, akár arányosan is, tehát akár többet is, mint ő, ha kölcsönös)

- ha munkanélküli, mennyi ideje az, és hogy keres munkát? (ha 1+ év, akkor szeretném megnézni, hogy mégis hogy keres munkát, hol próbálkozik, milyen munkahelyeken... lehet csak peches szegény, de van az a típus is, aki nekem instant kuka lenne, hogy "cöhh, nekem DIPLOMÁÁÁÁÁÁM van, én nem fogok a Tescóba elmenni", meg "30 percet kellene utaznom, nekem 20 perc a max, amit hajlandó lennék", "jaj, ezen a munkahelyen telefonálnom kéne, azt meg UUUUTÁÁÁÁÁLOOOOM", meg "nekem biológus diplomám van, és csak biológiával akar foglalkozni a munkahelyemen, irodába menjen el az, akinek 2 anyja van"... azért keresse és hajtsa a munkát és évekig ne hédereljen csak azért, mert az álommelót nem neki adják oda


Az, hogy kevesebbet keres nálam, nincs jó végzettsége... az engem nem zavar... ameddig nem a héderelős meg az évi 2x kapok vmi segédmunkát, amin ellötyögök típus.

2021. júl. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
54%
7-es válaszoló vagyok. 3 részmunkaidős állásom volt párhuzamosan az egyetem alatt (nem csak nyáron), hogy megszedjem magam, később már csak egy, de az is 20 órában. Te mit tudsz elmondani, mit csináltál, hogy jobb legyen az életszínvonalad?
2021. júl. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
69%

16

Hát, átvitt értelemben tenyleg szopás volt a munkám, főleg az elején míg betanultam. (Itt legalabb 1 év a betanulás) Nekem a diplomás fizetes a mérvadó, mert diplomás vagyok, és ha a pasi kevesebbet keres nálam, nem tudok rá felnézni....ha meggebedek sem!

2021. júl. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
79%

PhD alatt nem kezdek. A pénz nem

érdekel.

2021. júl. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

Én erre szavaznék:

"Részben fontos a párom anyagi helyzete és havi jövedelme, de nem ez a legfontosabb nekem."


Egyetemet végzett diplomás nő vagyok. Egyéni vállalkozó vagyok és legtöbbször havi 500,000 Ft fölött van a bevételem. Alkalomadtán 800,000 Ft-ot is elérem.

Nem örülnék annak, ha a páromnak 8 általános lenne a végzettsége és 150,000 Ft alatt keresne. Ha ennyire eltérő a havi jövedelmünk, szakmai tudásunk és végzettségünk, akkor lehetnek belőle problémák...

2021. júl. 29. 16:53
 17/38 anonim ***** válasza:
70%

13-as!


Én is sokat dolgoztam. Azt honnan szülted, hogy nem jó az életszínvonalam?

2021. júl. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

14-es!


Vagyis aranyásó gci vagy. Tudtuk.

Majd meg fogsz gebedni, ha a magas mércéid mellett senkit nem fogsz találni magad mellé.

2021. júl. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező!


A diplomával meg az egyéni vállalkozással kevesen tudnak versenyezni. A 50 ezer alatti fizetés valóban nem túl sok.


”Ha ennyire eltérő a havi jövedelmünk, szakmai tudásunk és végzettségünk, akkor lehetnek belőle problémák...


Igen, de nagy részt miattad. Az eltérő havi jövedelem még érthető, de a végzettségnek meg a szakmai tudásnak mi köze van bármihez?

2021. júl. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
65%

18

Köszi! Férjnél vagyok! De teljesen igazad van! Ha nem talaltam volna olyan férfit, aki megfelel az igényeimnek, akkor inkabb egyedül maradtam volna. Addig is képzem magam, megtanulok még több nyelvet, spoetolok, stb. Elfoglalom magam! Inkább mint egy csóró, csődtömeg lúzer!

2021. júl. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!