Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fontos neked a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos neked a partner anyagi helyzete párkapcsolatnál?

Figyelt kérdés
Összejönnél olyannal, aki jelenleg munkanélküli, szegény, kevesebb a fizetése mint neked vagy alacsonyabb a végzettsége?

2021. máj. 27. 19:32
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
68%

21

Igen. 9 éve! Csak a pénze miatt! 😂(Ennyi ideig nem lehet megjatszani)

Nem milliomos, nem sugardaddy (max a te mércéd szerint) de szerintem a havi 1 M.es kereset az inkább egy alap, amiből kényelmesen lehet élni!


"Ha nem találtál volna ilyet, akkor hirtelen jó lett volna a gyári melós is, de még a munkanélküli alkoholista is."

- Te hülye vagy! 😁 Mi a szart kezdjek egy ilyennel??? Majd fizetem neki is a vacsorákat, utazást, randikat, bármit?

K*rva hülye vagy! 😂Épeszü, értekes, diplomas, nem elhízott, sportos Nő nem tart el pasit!


A csődtömeg az én olvasatomban azt jelenti, hogy pl gyárimunkás, 3 muszakban, és ő ezzel tökeketesen elégedett, nem akar tovább tanulni, diplomát szerezni....tőlem lehet igy boldog, de szóló koromban, az ilyeneket mind elküldtem lelkiismeret-furdalás nélkül.


Savanyú a szőlő?

2021. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
32%

21!


Dehogynem lehet, hiszen neked sikerült. Nem milliomos, de havi 1 M-et keres. Döntsd már el! A havi egy M maximum egy hozzád hasonló gold digger mércéje szerint alap.


Neki is? Miért, a sugar daddydnek is te fizeted? :D


Lehet, de te sem épeszű nem vagy, sem értékes, így lehet sportos sem , csak elhízott. De látszik pont ez a bajod, hogy egy ilyennel nem tudnád eltartatni magadat.


Gyári munkás 3 műszakban, aztán lehet jobban keres mint te. Így már mindjárt más lenne számodra a helyzet. Honnan tudod, hogy nincs iskolája? Diplomát meg mi a kva anyádért kéne szereznie? A legtöbb embernek nincsen, meg azért járjon több évet, sok pénzért egyetemre, hogy egy olyan sík hülye, nagy pofájú állat legyen, mint te? :)

2021. júl. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
65%

Igazi lúzer vagy kisfiam! Kétlem, hogy az iskolsi végzettség nélküli, 3 műszakos gyárimunkás megkeresi a nettó 500-at. Na mentem

futni, hogy jó legyen a seggem, hogy eltartsanak! Válasszal ne fáradj, toroltem a kérdés figyelését!

2021. júl. 30. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

Nálad nem nagyobb. A nettó 500-at még a diplomások nagy része sem keresi meg, csak a te kis álomvilágodban.


Igen, hogy eltartsanak. Mást úgyse nagyon tudsz felmutatni a seggeden kívül. Talán még a pínádat. Lehet törölted, de attól még létezik privát funkció.

2021. júl. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
58%
Azért abban igaza van a kisasszonynak, hogy 500 ezret ma már illik megkeresni, vagy ha mégsem keresed meg ezt az összeget, ne csodálkozz, hogy nem áll leveled! Tegyük fel, hogy összejön egy ilyen csaj! Keresel mondjuk 200 ezret/hó. Mit kezdesz vele? A programokban tudod fizetni a saját részedet? Wellnes, utazás stb?
2021. júl. 31. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
73%
Maximum egy ilyen elszállt pcsánál illik megkeresni ezt az összeget. Az emberek nagy része 200-at se keres, de krva jó, hogy a nulla jövedelmeddel okoskodsz itten. Mit kezdek vele? 200 az sok mindenre elég. Miért kéne a pícsa részét fizetni a programokban? Ha már ennyire el van szállva magától meg a sok pénzétől, akkor akkor legyen nagy a pofája,a mikor fizetni kell.
2021. júl. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
75%

@26

Öreg! Adott programban, a saját részedet tudod e fizetni? Ezt kérdezte a csaj is! -

200 ezer mire elég? Csak albi+rezsire fizetek ennyit!

2021. júl. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
73%
Akkor te vagy a balfsz. A 200 ezer sok mindenre elég kéne, hogy legyen.
2021. júl. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

Eddig nekem olyan partnereim voltak, akik jobban kerestek nálam. Megtapasztaltam, hogy a pénz nem minden, ugyanis nem voltam velük boldog. Mikor megismertem a mostani párom, épp ezért nem érdekelt, hogy épp munkanélküli. Nagyon jó volt vele, megfogott a személyisége. Nekem van lakásom, autóm, nem rossz a fizetésem, úgyhogy nem várom, hogy a férfi anyagilag egy forintot is áldozzon rám. Gyereket már nem szeretnék, szóval emiatt is mindegy.

De kezdem érezni, hogy ez sajnos így nem fog működni. Az nem érdekel, hogy neki nincs kocsija, úgyhogy én viszem mindenhova. De neki soha nincs pénze semmire. Így nem lehet tervezni egy éttermet, egy nyaralást, egy kirándulást, legfeljebb ha mindent én állok. Az meg olyan, mintha a szexért kitartanék egy pasit, meg azt amúgy ő sem engedi, hogy fizessek neki bármit is. Családi összejövetelekre, pl esküvő vagy szülinap, azért nem jön velem, mert nem tud anyagilag hozzá járulni. Igazából nem tudom, hogy kezeljem ezt az egészet.

Ja, amúgy nem élünk együtt. Pedig azt én szeretnék, de így nem merem bevállalni.

2021. aug. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

Minimum ne huzzon le. Adjon a rezsibe ha nalam hepázik állandoan.

Es ha normalis étkezest akar, reggeli, főtt ebéd, kiadós vacsora, akkor fizesse ki. És ne az én kontómra várja ezeket hogy a vendéglátoja legyek.


Plusz lehessen vele haladni fejlodni házra gyujteni gyereket vállalni, legyenek alapjai ehhez.

2021. aug. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!